2737
2734
عنوان

خانوماییک فک می کنند کم خرجن بیان

266 بازدید | 38 پست

چجوریه؟بیاید بگید در چه حد خرت و پرت می خرید چطور تو هزینه ها صرفه جویی می کنید چطور مدیریت می کنید چطور وسوسه نمیشید؟

منم میخوام کم خرج بشم بعد این

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همیشه کم خرجم 😐 تاوقتی چیزیم خراب نشه چیزی نمیگیرم حتی اگه خوشم بیاد 

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
2728

ب نام خدا...

لباس نمیخریم سالی دو دست مادرم میخره برام😁

خورد و خوراکم تا حدی کاهش دادیم

پسر کوچولوی مامانی الان سه سالس و داره داداشی میشه         بچه اولم کادو تولد شوهرم از طرف خدا بود و بچه دومم هدیه  تولد خدا برای پسرم بود❤                خدا جوووونم مرسی❤
2738

چطور می تونی تین کار و بکنی؟؟؟من زود وسوسه میشم هرچی خوشم نیاد و باید بخرم

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤

منم تقریبا کم خرجم چون زیاد بیرون نمیرم😐

خدا رحم کنه ک وقتی برم بیرون😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

من خیلی بی برنامه ام خیلی بده

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

پولشو میگیرین ونمیخرین یاکلانمیخرین؟من جدیداپولشو میگیرم ونمیخرم البته جدید اینجور شدم قبلا کلی خرید میکردم

2706