2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من هیچ کدوم ازاین هارورعایت نکردم ولی شوهرم ازبچه گیش گرمی میخوردژل رویال زنبورعسلم خیلی عالیه هم برای باروری هم پسردارشدن یک یکه چندگرم ازاین ژل هابه شوهرت بده بخوره معجزه میکنه برای خانم هایی که دوست دارن بارداربشن پیشنهادمیکنم

من همه کار کردم واسه دختر دار شدن چون شوهرم ۴ تا برادر داره و خواهر نداره و اونام بچه هاشون همه پسره من خواستم تک دختر بیار ک حسابی عزیز بشه و برعکس زنداییم دو تا دختر داشت پسر میخواست هر دو با هم اقدام کردیم مال من پسر شد مال اون دختر!با این ک همه اصول رو رعایت کردیم و نزدیک یک سال هر ماه سونو گرافی دادیم،ب این نتیجه رسیدم همش چرته کار اصلی رو خدا میکنه اوناییم ک ب نتیجه میرسن فک میکنن زرنگی خودشه نمیدونن ک اونم باز خواست خداست

خانمي سن خودت و همسر 

خود چند ماه دیگه میشم ۲۹

شوهرم  چند ماه دیگه۳۶

واسه چی؟؟

این ماه اقدام کردم  هنو موعدم نشده.

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن
من یه دخترداشتم ودومیدوست داشتم پسرباشه رفتم امپول هاش جی زدم گرمی خوردم خرماموزقوووت خوردم باردارشد ...

اخی عزیزم خدا حفظش کنه.امپول رو چند بار زدی؟واقعا از چن ماه قبل رژیم رو رعایت کردی؟

سه ماه قبل اقدام برودکترتغذیه ترشیجات نخورسردی نخورعرق کاسنی زیادبخورشوهرتم این هایی که میگم رعایت ک ...

برا پسر عرق کاسنی مرد فقط.

اگه خواستی ریشه کاسنی زن  چون قلیایی میکنه

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن
2706