2737
2734
عنوان

عجیب ترین ازدواجها

2241 بازدید | 89 پست

سلام خانما اخیرا یکی از فامیلای خالمینا که وضع مالیشون هم خوبه با یه دختر خانمی ازدواج کرده دختره تو رستوران گارسون هستش...توهین نمیکنم خدایی نکرده به شغل خانم اما این پسر با این همه پول و ادعا آدم تعجب میکنه...اینجور ازدواجا چیه قسمتت حکمته به نظرتون..شما هم تعریف کنید دوست دارم بشنوم...دوست دارم حس کنم معجزه هست همچنان ممنونم.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شانسه شانس.خدایا ازین شانسا نصیب منم بکن 🙏

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

اولا گارسونی اصن شغل بدی نیست.بعدشم شاید دختره اخلاقش عالیه و پسره رو جذب کرده.همه چیز که پول نیست.پسره هم مطمعن باش از لحاظ مالی چشم و دلش سیر بوده

لحظه به لحظه ی زندگی من،با غم رفتن توعه لعنتی سپری شد😔💔#Aخدایا به بزرگیت قسم،لطفا نزار حسرت نوازش دوباره ی موهای عشقم بمونه رو دلم☹❤
2738

منم یه آقای مدیر رستوران بسیار پولداری میشناسم که عاشق دختر کارگرش شد و گرفتش

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2706