2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ی جورایی من قهر ک نه ولی دیگه چیزی نمیگمش خودش میدونه میخواد انجام بده و بندش خوشحال کنه میخواد ه ...

منم همین فکرومیکنم دیگه چیزی ازش نمیخام

❤یه روز خوبم میاد❤
2738
چقدوقت

يه هفته تقريبا 

قهر بودم ولي نصف بيشتر حرفام اينا بود خدا كمكت كنه،بخداراس ميگم،توروخدا اينكارو نكن.....

ديدم حتي بين حرفام هم خداست 

من جز خدا كسي رو ندارم 

با اينكه خيلي ناراحت بودم كه چرا منو نميبينه ولي بازم نتونستم قهر بمونم

خدايا بس نيست انتظار؟من درعذابم🔥ارامشت كي نصيبم ميشود؟🌞🥀

سال‌ها بود که تو زندگیم جز سختی و بدبختی و عذاب چیزی ندیدم.. ولی هیچوقت باهاش مشکل نداشتم و بازم صداش میکردم.. تا اینکه این چندماه اخیر به اندازه کل زندگیم بدبختی ریخت سرم.. دیگه قبولش ندارم..دیگه نمیشناسمش..چون خسته شدم.. چون منم واسه یه بارم که شده نیاز به خوشی و دل‌گرمی دارم ولی هیچوقت ندیدم.. کم آوردم.. مگه من چی از بقیه کمتر دارم که همیشه باید عذاب بکشم.. دیگه قبولش ندارم و دوست ندارم اسمشو بیارم.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
خداوحود داره بخاد به یکی کمک کنه میتونه ولی نمیدونم چرا باهمه یه جورخوب نیس فرق میذاره بین بنده هاش

ما که خدا نیستیم که این چیزا رو بدونیم.بنده ایم...قهر نکن عزیزم.اگر بدونی که همه حاجت هایی زیادی دارن که هر چی نذرو نیاز کردن جواب نداده قهر نمیکنی.من خودم دوازده ساله ی چیز خیلی طبیعی از خدا میخوام ولی خب نمیشه.من همش میگم شیطان منتظر قهر ماست بهش این فرصتو نمیدم.اونایی که میتونن قهر کنن همونایی هستن که دعاشونم از ته دلشون نیست.پس نباید انتظار جواب گرفتن داشته باشن.وقتی وجود خدا باورت باشه قهر نمیشی

سال‌ها بود که تو زندگیم جز سختی و بدبختی و عذاب چیزی ندیدم.. هیچوقت باهاش مشکل نداشتم و بازم صداش می ...

خوبه پس فقط من نیستم ک باهاش قهرم دیگه واقعاصداش نمیزنم وقتی صداش میکنم وجوابی نمیگیرم بیشتردلم نیشکنه پس صداش نکنی بهتره فراموشش کنی ارامشت بیشتره

❤یه روز خوبم میاد❤
2706