2733
2734
عنوان

بچه داری

159 بازدید | 21 پست

شما ها بعد بچه داری رابطه تون با همسرتون مثل قبل شده؟؟ اگه آره بعد چه مدت؟؟ من پسرم ۶ماهشه یادم نمیاد آخرین باری که همسرم بغلم کرده یا بوسیده کی بود؟

خیلی دلم گرفته از این که این همه از هم دور شدیم فقط شدیم پدر و مادر وقتی برای باهم بودن نداریم...

پسرم 16 ماهشه رابطمون افتضاح شده از هم دور شدیم شوهرم توقعش زیاد شده خستگی کارای بچه .یه پسر شیطون .قبلا روزی چند بار رابطه داشتیم الان هر دو هفته یه بار شده چون وقتی پسرم بیداره شوهرم خوابیده وقتی شوهرم بیداره من خوابم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرم 16 ماهشه رابطمون افتضاح شده از هم دور شدیم شوهرم توقعش زیاد شده خستگی کارای بچه .یه پسر شیطون . ...

ما که از بارداری به بعد نداشتیم همسرم هم هیچ درخواست واقعی نداره منم اصلا حوصله ش رو ندارم

اصلا یادمون رفته که زن و شوهریم

2731

خیلی خیلی طبیعیه همچین اتفاقی

نمیشه مثل قبل شد.

باید یه زندگی سه نفره که اولویتش یه نفر دیگه غیر خودتونه تشکیل بدین.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
بله فکر کنم به چهل روز نرسیده بود اولین رابطه بعدش وقتاییکه نی نی خواب بود خوب برو یه لباس ناز بپوش ...

اصلا حرفش رو نزن به قدری این روابط نبوده که برام غیر ممکن شده اصلا نمیتونم تصور این کار هارو کنم

ای کاش این قدر از هم دور نمی شدیم

ما خیلی عاشق هم بودیم... خیلی

دلم داره مبارکه...

ما که از بارداری به بعد نداشتیم همسرم هم هیچ درخواست واقعی نداره منم اصلا حوصله ش رو ندارم اصلا یاد ...

خخخخ منم اصلا حوصله شو بعضی وقتا هم که اون میخواد من نمیخوام

خرمون از پل گذشته😂😂

2740
خیلی خیلی طبیعیه همچین اتفاقی نمیشه مثل قبل شد. باید یه زندگی سه نفره که اولویتش یه نفر دیگه غیر خ ...

در این حد دوری هم طبیعی نیست

طوری که تصور داشتم رابطه برام خیلی سخت شده

اصلا حرفش رو نزن به قدری این روابط نبوده که برام غیر ممکن شده اصلا نمیتونم تصور این کار هارو کنم ای ...

وای نگو یعنی چی خیلی ببخشین چند وقت پیش یه اقایی نوشته بود دوست دختر دارم چون چند ساله خانمم وقتش رو با بچه پر می کنه با اون می خوابه تو اتاقه بچه می خوابه این کارا یعنی چی اگه شوهرت رو دوست داری واسه بدست اوردنش هر کاری می کنی می خوای اونم بره جای دیگه سرگرم شه

وای نگو یعنی چی خیلی ببخشین چند وقت پیش یه اقایی نوشته بود دوست دختر دارم چون چند ساله خانمم وقتش رو ...

خیلی دوسش دارم...

خیلی تلاش کردم ولی به در بسته خوردم دیگه انگیزه ای ندارم

احساس میکنم ترد شدم

اون ازم درخواستی نداشته که من رد کنم خودش نمیخواد نمیدونم شاید فکر میکنه خسته ام

بعضی وقت بغلش میکنم ولی دلم میگیره و یاد گذشته میافتم واسه همین طاقت نمیارم و میرم

وای نگو یعنی چی خیلی ببخشین چند وقت پیش یه اقایی نوشته بود دوست دختر دارم چون چند ساله خانمم وقتش رو ...

چقدر دلم به حال جوونیم میسوزه که هیچی از این روابط نفهمیدم...

۲۵ سالمه ولی به شدت احساس پیری میکنم

باورت میشه تعجب میکنم که میفهمم زن و شوهر ها باهم رابطه دارن... مثلا یکی میگفت خدا کنه ناخواسته دومی نیاد یه لحظه جا خوردم میخواستم بگم مگه رابطه دارید!! که یادم افتاد که همه ما نیستن که...

اینا واسه افسردگیای زایمانه سعی کن به خودت برسی اگه می تونی برو موهاتو رنگ کن یکم به خودت برس تو خون ...

ممنون که وقت گذاشتی برام از صمیم قلب برات آرزوی خوشبختی میکنم