2737
2734
عنوان

کیا رفتن ارایشگری و راضی هستن

507 بازدید | 13 پست

من عاشق رنگ مو هستم

خیلی دوست دارم یاد بگیرموکار کنم

ولی همش نگرانم از پسش برنیام

و اینکه چون فوق لیسانس دارم وقتی میگم می خوام برم ارایشگری یجوری برخورد میکنن باهام میگن این همه درس خوندی بری ارایشگری

میدونم نباید تحت تاثیر باشم ولی بلاخره حرفای نزدیکای ادم روش تاثیر میزارن

میشه کسایی که رفتن تخصصی دوره دیدن و کارمیکنن بیان نظرشونو بگن

من کاش میتونستم موهامو خودم نوک گیری کنم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم خواستم برم پشيمون شدم

چراا

منم همش می خوام برم باز پشیمون میشم

ولی خیلی استعدادشو دارم و موهای اطرافیانمو خودم همه مدل رنگی میکنم درامد خوبی داره

چرا پشیمون شدی؟؟

چه ربطی داره عزیزم....این یه هنره...تو یه بار زندگی میکنی پس به خودت حق بده که بری دنبال علایقت...مو ...

ممنون عزیزم خیلی دارم رو خودم کار میکنم برم دنبال علاقم

انگار منتظرم یکی بزور هولم بده

چراا منم همش می خوام برم باز پشیمون میشم ولی خیلی استعدادشو دارم و موهای اطرافیانمو خودم همه مدل ر ...

همين حرف اطرافيان 

دوستم سالن زده خيلي موفق شده

بنظرم برو دنبالش

من رفتم دنبال ادامه رشته دانشگاهيم

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
2740
چرا؟

شوهرم همش ميگفت تو بايد وكيل بشي ن ارايشگر و اين حرفا 

چون رشتم حقوق بود

منم رفتم سراغ ازمون وكالت

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
همين حرف اطرافيان  دوستم سالن زده خيلي موفق شده بنظرم برو دنبالش من رفتم دنبال ادامه رشته دا ...

اگه علاقه داری حتما برو

ببین من تا فوق لیسانسم خوندم ولی 

نه کارمو دوست دارم نه درامد کمشو

اگه رشته دانشگاهیتو علاقه داری اونو ادامه بده

من خودم خیلی خیلی پشیمونم و دوست دارم برم دنبال علاقم هر جوری شده

اگه علاقه داری حتما برو ببین من تا فوق لیسانسم خوندم ولی  نه کارمو دوست دارم نه درامد کمشو ا ...

اره بزرگترين ارزوم وكالته

انشاالله ك موفق باشى

انشالله داری اموزش میبینی الان؟؟

نه هنوز 😂

از سال دیگه . امسال هنوز دانشگاه دارم 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌.