2737
2739

اول خودم میذارم اگه سرم یا کار خاصی برای تقویت موهاتون میکنین بگین 

زمانی که فرزندم را در آغوش کشیدم بند بند وجودم سرشار از او شد و تمنای دوست داشتنش تمام جانم را فراگرفت. رویای فردا را پیش چشمانم دیدم و غم هایم را به شب سپاردم تا نسوزد.

کو؟ بذار 

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مو قشنگ نیستم 

خ قشنگه موهات لخته ؟

زمانی که فرزندم را در آغوش کشیدم بند بند وجودم سرشار از او شد و تمنای دوست داشتنش تمام جانم را فراگرفت. رویای فردا را پیش چشمانم دیدم و غم هایم را به شب سپاردم تا نسوزد.
2728
2738
سلام قبیح کلا تو سایتیا!

قبیح نه 

وقیح😂😂😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

دوستان‌حلالم کنید🤨اگرخوبی‌دیدین که فکر نکنم اگر بدی دیدین حتماحقتون بوده اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب ی چشم پزشک نشون بدین 🙁😐
سلام قبیح کلا تو سایتیا!

منظورت وقیحه؟ 

من بعد از سال ها موهامو کوتاه کوتاه کردم یه طرفشم ماشین کردم،انصافا قشنگ شده

موهات قشنگه استارتر  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
مغزم رگ ب رگ شد هر چی نگا میکنم نمیفهمم این کجای موهاته چ مدلن اصاااا

نتیه😐😊

دوستان‌حلالم کنید🤨اگرخوبی‌دیدین که فکر نکنم اگر بدی دیدین حتماحقتون بوده اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب ی چشم پزشک نشون بدین 🙁😐
2706