2737
2739

دیپلم حسابداری دارم و زبان هم میخوتم تو اموزشگاه! 

بچه ها بنظرتون زبان رو اموزشگاهی ادامه بدم یا دانشگاهی؟!؟؟؟! و اینکه حسابداری رو ادامه بدم یا خیر؟!

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام بستگی به علاقه داره.من سر یه داستانی مجبور شدم برم حسابداری.۴سال عمرمو هدر دادم .چون دنبال کارگردن نبودم.مزخرف و بدردنخور بود برام.بعدش برا ارشد روانشناسی خوندم که هم علاقه داشتم هم فوق العاده بدرد بخور برا شخصیت خود ادم.

خ واهرم به شدت به زبان علاقه و استعداد داشت.مترجمی خوند از تزم اخر مشغول به کار و تدریس و ترجمه شد بسیار موفق و الانم چندساله ژاپنن باخانواده.اونجاتدریس میکنه

سلام بستگی به علاقه داره.من سر یه داستانی مجبور شدم برم حسابداری.۴سال عمرمو هدر دادم .چون دنبال کارگ ...

من زبانو بیشتر دوسدارم بنظرتون دانشگا ادامش بدم؟ کار داره برا مترجمی و...؟‌ شوهرم میگه فقط کار میزارم تدریس زبان کنی حسابداری اجازه نمیدم 

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    
2738