2733
2734
عنوان

دوست دارم زمین دهن باز کنه برم توش خیلی حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 51 پست
واقعا یادشون میره 😭😭

اره بابا فقط یادت باشه تو جمع بیشتر سعی کن حرف نزنی و ساکت باشی

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
واسه همهههههه پسرا و حتی خوده من که دخترم سفیدی و صاف بودن دست و پای دختر مهمه پسرا حتی از دستای زیا ...

وای عاشقتونم یعنی چقدر حرفاتون خوبه حالم داره بهتر میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اسی من حتی تو جمع فامیل جز سلام و خداحافظی حرفی نمیزنم چون حتی اگر حتتتتتتی یه کلام عمومی ن هش ...

وای چقدر شما خوبید منم از این به بعد همینطور میشم حتما

2731
واسه همهههههه پسرا و حتی خوده من که دخترم سفیدی و صاف بودن دست و پای دختر مهمه پسرا حتی از دستای زیا ...

چ حرفای چرتی زدی 

پس اونایی ک زن سبزه دارن عاشق چیش شدن ک گرفتنش

پس همه ی مردا زناشون سفیدن چون سبزه دوس ندارن؟

🌹وَ خُدایے ڪِ بِ شِــــدَتْ ڪــٰافــــیٖستْ🌹
به نظرتون به جاریم بگم من داشتم شوخی میکردم اما اونا جدی گرفتن

نهههه هیچی نگو

اگه یه موقعی به روت اوردن با تعجب بگو جدی باور کردین؟بعدبخند بگو فکر کردم متوجه شدین ایسگاتون کردم

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
2740
چ حرفای چرتی زدی  پس اونایی ک زن سبزه دارن عاشق چیش شدن ک گرفتنش پس همه ی مردا زناشون سفیدن چ ...

حرف دهنتو بفهم 

ضمنا نظر من به تو ربطی نداره که حالا یا چرت باشه یا نباشه

معیار ازدواج هم رنگ پوست نیس که یهو ماجرای ازدواج و سفید و سبزه رو قاطی کردی

دیگه هم منو ریپلای نکن

هرکی با نطر من مخالفه ریپلای نکنه 

چ حرفای چرتی زدی  پس اونایی ک زن سبزه دارن عاشق چیش شدن ک گرفتنش پس همه ی مردا زناشون سفیدن چ ...

فکر نمیکنم منظور ایشون فقط سفیدی پوست باشه منظورشون بیشتر تمیزی و زیبایی دستو پا بود

2706