2726

دیشب عروسی یکی از اقوامون بود

داشتن مردا میومدن داخل زنا عروسی تو خونه بود ما رفتیم لباسامونو عوض کنیم من داشتم جوراب میپوشیدم با خنده گفتم شوهر من خیلی حساسه رو جوراب میگه حتما جوراب بپوش بعد یدفعه جوگیر شدم از روز خواستگاریمون گفتم که من روز خواستگاریم جوراب نپوشیده بودم بعد شوهرم بعد عقدمون بهم گفت من اون لحظه تو دلم گفتم چه پاهای سفیدی داره من اینو عین احمقا تعریف کردم اوناهم خندیدن گفتن حتما شوهرت فوت فیتیش داره پا خیلی دوست داره برات جوراب میخره به عنوان کادو اینا منم گفتم نه بابا بنده خدا اصلا اینطوری نیست الان خیلی حالم بده که اونا فکر کردن شوهرم اونطوریه در حالی که شوهرم خیلی مرد خوبیه اصلا اونطوری نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب فکر کنن اصلا فوت فتیش باشه والا آدم واسه فانتزی های خصوصیش که نباید برای بقیه توضیح بده

خب منه دیونه گفتم خیلی ناراحتم اینو گفتم الانم همش یادم میوفته میگم چرا اینقدر بچه بازی دراووردم اصلا به اونا چه

توروخدا بگین چیکار کنم از فامیلای جاریمم بودن واااای

تجربه میشه تا مواظب زبونت باشی 

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
واقعا این چه ربطی به این داره که شوهرتون انحراف جنسی داره  خودشون فکرشون منحرفه بیخیال بابا&nbs ...

اینکه شوهرم گفته چه پاهای سفیدی داره اینو که گفتم این فکرو کردن

2706