2752
2734
اینطوری بیشتر گارد میگرفت پرو میشد ولش کن😐🤫

کات کن 😂😂😂😂😂😂

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعدش چی گف؟؟

گفت اگ من بهت اینو گفته بودم جرم داده بودی،مثل اون روز ک به شوهر خالت گفتم عوضیه باهام دعوا کردی تازه شوهرت خالت بود نه مامان بابات،منم گفتم حقت بود خواستی بی احترامی نکنی😐بعد گف عجب رویی داری تووو

‏بی نیازی، یعنی خودت یاد بگیری حال خودتو خوب کنی..!
دلم سوخت واسه بوی فرند استارتر

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟

چطو از خنده پاره نشدی؟😂😂😂😂

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
گفت اگ من بهت اینو گفته بودم جرم داده بودی،مثل اون روز ک به شوهر خالت گفتم عوضیه باهام دعوا کردی تاز ...

خب میگفتی من که نمیدونستم مامان باباتومیگی ولی تومیدونستی به کی فحش میدی

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘
@عسلتنها   اگه طرف تو بود الان در چه وضعیتی بودی؟؟؟؟😂😂😂😂😂

منو یادته؟ گفتم بیا سینا رو ببر؟!

پسش بیار😈😈

شدم بابا شبم بود ب مامانم تعریف کردم دوتایی مردیم از خنده

اگه پاره شدی اینجا چه میکنی😂😂😂😂 عالی بود دمت گرم

بازم از این سوتیا بده پسرا دوس دارن🤣🤣

2706