2733
2734
عنوان

عکسام😊

540 بازدید | 56 پست

سلاااممم ب همه عصرتونم بخیر

من قبلا هم تاپیک زدم ،عاشق عکاسیم اما امکاناتشو ندارم و این عکسا با دوربین بیکیفیت گوشیمه اما دوستان لطف داشتن و عکسای قبلیمو خیلی دوست داشتن و خاستن بازم عکس بزارم. اگر خاستید عکسای قبلیمو ببینید برید داخل تاپیکام ،چون عکسای جدیدمو ک حس میکنم توشون پیشرفت بیشتری داشتم تو تاپیک سابقمه و این عکسایی ک الان میزارم عکسای اولیه م هست اما چون دوستان دوست داشتن ببینن و منم عکسامو دوست دارم چون با حداقل امکانات و با عشق گرفتمشون تصمیم گرفتم بزارم

فقط بزنید روش تا لود بشه و کیفیت بهتری داشته باشه

میشه واسه حال خوب دل هممون ی صلوات بفرستید😊❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2738

آفرین👏👏👏👏👍

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

عالیه... کاشکی بشه کلاس عکاسی بری

هرگز اشتباه نکن ...اگراشتباه کردی تکرار نکن...اگر تکرارکردی اعتراف نکن...اگراعتراف کردی التماس نکن...اگر التماس کردی دیگر زندگی نکن...
2706