2733
2739
عنوان

خواب بعدازظهر مامانا بیاید

101 بازدید | 13 پست

دوستان خواب بعدازظهر مهمه اصلا بچه حتما باید بخوابه نظرات و تجربه هاتونو بگید 

دخترم اصلا دوست نداره بخوابه سر این موضوع خیلی با هم درگیر میشیم 

21 ماهشه 

زووور 

تامام

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی پس رفتار درسته من هر جوری شده میخوابونمش  خیلی مقاومت میکنه

منم زور ميكنم 

يني نه دلش مياد بخوابه اگه هم نخوابه تا شب نق نق ميكنه

بنابراين زور كارسازه

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2738
هول هوش 10 یا 11  تا دیگه نهایت تا 9 و نیم شاید یه وقتی 10خدایی نکرده  کلا کم خوابه  ...

ن خوبه خابش.

ولی ظهرم حداقل ی ساعت بخابه توام استراحت کنی ب کارات برسی

پسرمن اگ ظهرنخابه اصلا شبو خوب نمیخابه

ازشیرگرفتیش؟؟

منم زور ميكنم  يني نه دلش مياد بخوابه اگه هم نخوابه تا شب نق نق ميكنه بنابراين زور كارسازه

بخدا دیگه امروز جوری محکم از دستش زدم تو سر خودم هنوز گیجم 

آخه الکی فقط واسه نخوابیدن جوری گریه میکنه باباشو صدا میکنه انگار من سیخ داغ براش دارم میزارم