2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رنج نبايد تو را غمگين كند"

اين همان جايی ست كه اغلب مردم اشتباه ميكنند...

رنج قرار است تو را هوشيار تر كند, چون انسانها زمانی هوشيارتر ميشوند كه زخمی شوند، رنج نبايد بيچارگی را بيشتر كند.

رنجت را تنها تحمل نكن, رنجت را درک كن,

اين فرصتی ست براى بيداری,

وقتی آگاه شوی

بيچارگی ات تمام ميشود...

اگر كه به جاى محبتی كه به كسی كرديد از او بی مهری ديده ايد, مأيوس نشويد,

چون برگشت آن محبت را از شخص ديگری, در زمان ديگری, در رابطه با موضوع ديگری خواهيد گرفت.

شک نكنيد!

2731

منم همنطور . دلم برای خنده های از ته دلم تنگ شده. خسته شدم از تنهایی از روزای تکراری .

دلم تنوع میخواد خیلی خسته ام خیلی.

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

چرا عزیز دلم

پسرم! به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم، به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد، عاشقی میکنم وقتی دستهایم را میگیری، وقتی با زبان کودکانه ات برایم قصه میگویی، عاشق میشوم وقتی بهانه میگیری و من کلافه میشوم و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی میکنم
دلم از روز های تکراری گرفته

خوب تکرارش که دست خودته، یه کاری بکن تکراری نباشه

این که غصه نداره

پسرم! به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم، به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد، عاشقی میکنم وقتی دستهایم را میگیری، وقتی با زبان کودکانه ات برایم قصه میگویی، عاشق میشوم وقتی بهانه میگیری و من کلافه میشوم و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی میکنم
2740
دلم بچگی هامو میخواد

منم مثل شمام از صبح تا عصر سرکار؛ عصر کلاس، شب هم که میام تازه کار خونه 

تازه مشکل بزرگتر من اینه که شوهرم شب درمیون خونه است

ولی من به خودم قول دادم هر هفته با یه برنامه کوچیک خودم رو شاد کنم

یک هفته با دوستم یه دوری میزنم، یک هفته با خواهرم سینما میرم، یه هفته میرم بازار یه دوری میزنم

اگه این کارها رو نکنم که دلم میپوسه

2706