2733
2739
عنوان

بی بی چکککککککک

1707 بازدید | 69 پست

من ای وی اف کردم 

۷ ساله انتظار کشیدم 

سه شنبه هفته قبل نصف امپول هاش سی جی زدم 

الان روز ۱۸ بعد از انتقالمه 

دکتر گفته روز ۲۱ از بده

بنظرتپن بی بی چک ب این پررنگی ممکنه اثر امپول باشه؟؟؟؟

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بذار دو هفته بگذره. بله ممکنه.  الهی که باردار باشی عزیزم. شرایطتو درک میکنم.

اخه دکتر هم تاریخ ۴ شنبه همین هفته ازمایش نوشته دو هفته نمیشه از امپول 

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿

عزیزم آمپول hcg خودش هرمون بارداری داره بله ...با تست بی بی چک زیر 14 روز مثبت کاذب رو نشون میده ...

یکم صبور باش سه روز مونده ...

امیدوارم خبر خوش بدی 🌷

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2738
اخه دکتر هم تاریخ ۴ شنبه همین هفته ازمایش نوشته دو هفته نمیشه از امپول 

اها شما نصف امپول زدی ...

پس چهار شنبه تست کن ...امیدوارم باردار باشی عزیزم 🌷😍

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

عزیزم ب نظر من ک این حساااااابی مثبته(حتی با وجود اون نصفه آمپول)

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه
عزیزم ب نظر من ک این حساااااابی مثبته(حتی با وجود اون نصفه آمپول)

چقد نیاز داشتم یکی اینو بگه😍😍😍😍 

نمی‌فهمم بعد از انتقال جنین چرا هاش سی جی میدن که جواب کاذب نشون بده؟ مثل میکرو چرا فقط پروژسترون نم ...

هاش سی جی کمک میکنه به جنینای تو رحم واسه جایگزینی 

2706