2737
2734
عنوان

سقط جنین

147 بازدید | 15 پست

خانما من امروز سونوگرافی دادم، گفتن جنین قلب نداره باید سقط بشه ، هفته ی هشتمم ، البته خیلی خوشحالم چون بچه نمیخواستم، بعد چون نمیخواستم بیمارستان بستری شم گفت قرص رو آزاد بخرم خودم استفاده کنم ،این قرصا عوارض خطرناکی دارن که توصیه کرد بستری شم؟؟؟اخه من نمیتونم بستری شم و بمونم تو بیمارستان، توی خونه هم میشه خورد؟؟؟درد داره؟؟؟اینم بگم من موقع پریودی خودم خیلی درد دارم در حدی که زمینو چنگ میزنم، بیشتر از این درد داره ینی؟؟؟چجوری استفاده میشه اصلا؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درد داره؟ههههههههههه

میمیری و زنده میشی

من پارسال ده شب دردم شروع شد تا ۵ صبح..یه مبل سه نفره رو میرفتم بالا و میومدم پایین...خدا واسه هیچکس نیاره

برای باردار شدنم یه صلوات میفرستن؟ممنونم از همتون.ایشالله همتون حاجت روا بشین.                                        
2738
اگه بیوفتی ب خونریزی میخوای همسایه رو صدا بزنی؟؟؟؟  دختر خوب برو بیمارستان سر ی سقط جونتو مگه ...

نمیتونم بستری شم،واقعا انقدر خطرناکه؟؟؟ولی خیلی هارو دیدم خودشون تو خونه قرص میخورن...

درد داره؟ههههههههههه میمیری و زنده میشی من پارسال ده شب دردم شروع شد تا ۵ صبح..یه مبل سه نفره رو م ...

حالا من پریودی عادیم همینجوریه، باز بیشتر دردم میاد؟؟؟این دردا تا چند روز طول میکشه؟؟؟

سقط درد داره خونریزی وحشتناک داره  ولی اجازه نده کورتاژ کنن  تا اونجایی میشه تحمل کن خود ...

نه بابا کوتاژ نمیکنم ، خدا نکنه به اون مرحله برسه ، خودم تو خونه قرصارو بخورم مشکل ایجاد میشه؟

واااای خیلیییی منو ترسوندینننننننن😔😔😔😔

عزیز  دلم انقدر هم نترس ...من سه شنبه خونه سقط کردم .دکتر برام سه تا قرص گذاشت ...اومدم خونه ...ساعت دو و نیم ظهر دردم شروع شد تا چهار و نیم ...شدید بود اما قابل تحمل

2706