2737
2739
عنوان

بااین وضع میتونم برم مسجد

477 بازدید | 14 پست

قرص اورژانسی خوردم صبح میگن بعدش خونریزی میفتی اخه من منتظر محرمم برم مسجد😢

ولی خونریزی بیفتم نمیشه که از طرفی خواهرشوهرم میگه چون خون حیض (پریودی)نیست گناه نداره میتونی بری 

برا همین گفتم ازشمابپرسم ببینم چی میشه میتونم برم یانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۰۵۱۳۲۰۲۰پاسخگوی شرعیبعد از اپراتور عدد یک بعد دو رو بزن پاسخگوی خانم هم دارن شبانه روزی 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2740

من میخورم تا دوهفته عقب میفتم همون روز که پریود نمیشی

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها

تازه قرص اورژانسی بخوری عقب میفتی.اگه خونی به جزپریودباشه غسل کن وبرو

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚