2733
2739
عنوان

بارداری و قرص پردنیزولون

2093 بازدید | 14 پست

سلام من هفته۳۰ هستم.

دکار بهم قرص پردنیزولون داد که ۳هفته ۳روز اول هفته مصرف کنم . گفت مربوط به ریه هست اما تو نت میزنم اصلا برا بارداری فک نمیکنم مناسب باشه نمیدونم چی کنم، شما استفاده کردید میدونید براچیه؟

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید

اونایی که سقط مکررن پردنیزولون میخورن.نگران نباش.ولی حتما با پزشکت مشورت کن

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اونایی که سقط مکررن پردنیزولون میخورن.نگران نباش.ولی حتما با پزشکت مشورت کن

اخه من که سقط مکرر ندارم 

سلام عزیزم.پردنیزولون در بارداری مشکلی نداره.نگران اون نباش ولی علت تجویرش چیه من متوجه نشدم

خودمم نمیدونم دوباره تماس گرفتم فک کردم شاید اشتباه داروخونه بوده ولی گفت استفاده کن

اخه من که سقط مکرر ندارم 

منظورم اینه اگه ضرری داشت واسه اونا که سقط مکررن قبل یا در حین بارداری تجویز نمیشد

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
2738
اخه من که سقط مکرر ندارم 

طیف  وسیعی از بیماری ها درمانشون پردنیزولونه.فقط سوال من اینه که چجوری فهمید مشکل ریه داری؟چون او بارداری عکس ریه و سی تی اسکن نمیکنیم معمولا مگر با محافظ روی شکم مادر

منظورش ریه جنین بود؟

اره.خودمم گیجم چرا داده .

خیلیم دکتر خوبیه قبولش دارم. حالا بهش پیام دادم ببینم چی میگه

اره.خودمم گیجم چرا داده . خیلیم دکتر خوبیه قبولش دارم. حالا بهش پیام دادم ببینم چی میگه

سلام عزیزم چی شد بلاخره؟ 

دکتر بمن داد بعد از یه سقط گفت بخور و شروع به اقدام کن ولی من نخوردم حالا باردارم نمبدونم بخورم یا نه لاخره 🙄 میترسم بعش بگم نخوردم بهش بربخوره و ناراحا بشه که طبق دستورش عمل نکردم 

سلام عزیزم چی شد بلاخره؟  دکتر بمن داد بعد از یه سقط گفت بخور و شروع به اقدام کن ولی من نخوردم ...

من خوردم عزیزم

2706