2737
2739
عنوان

هی میگن چقد مغروری😐

387 بازدید | 24 پست

چون کم حرف و ارومم همه فک میکنن خودمو واسشون میگیرم😐

کلا دختر ساکتی ام و فقط تو جمع دوستام یا کسایی ک باهاشون راحتم شوخی میکنم و میخندم

ولی بعضی جاها ک میرم چون خیلی حرف نمیزنم شنیدم ک میگن فلانی چقد مغروره😐قیافه گرفته😐

در صورتی ک اصلا اینطور نیس

شما باشین چ عکس العملی نشون میدین؟

حال خوش زمانمی😍باز بچرخ یار من❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم ساکتم و اصلن حرف نمیزنم اما تا حالا حتی ی بارم نگفتن معرورم

ب نطدم ب چهره شخصم بستگی داره بعضیا کلن ب چهرشون میخوره ادمه معروری باشن متلن اما بعد ک باهاشون همصحبت میشیم میبینیم اصن اونجوری نیشن ک فک میکردیم

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗
2740

هیچ عکس العملی نشون ندارم چون دلیلی نداره واس کسی ک نمیشناسم شوخی و خنده ی الکی کنم

در حد سلام و خوش امد گویی و احوال پرسی کافیه

لازم نیس توضیح بدی واقعا چون حساس تر نمیشن فقط بگو ک ادم کم حرفیم

منم ساکتم و اصلن حرف نمیزنم اما تا حالا حتی ی بارم نگفتن معرورم ب نطدم ب چهره شخصم بستگی داره بعضیا ...

از نظر خودم چهرم ب ادمای متکبر نمیخوره

حال خوش زمانمی😍باز بچرخ یار من❤
2706