2733
2734

دوستانی که قصد دارن استخ_دامی آینده آموز_ش پرورش شرکت کنند. موافق_ین با هم درس_ بخونیم؟ 

☀ مشاور اقتصادی و درآمدزایی ☀️ (💎👑)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پارسال با یکی تو همین نی نی سایت باهم برای آزمون آ پ خوندیم من قبول شدم کتبی اون قبول نشد متاسفان ...

نه من تازه عضو شدم.پارسال شرکت کردم ولی سر ازمون نرفتم 😄 چه باحال. از توصیه هات و نکاتت میگی؟ چقدر خوندی؟ مصاحبه هم پذیرفته شدی؟

2731

تو مصاحبه اونی رو برداشتن که بومی شهرستان بود.من بومی استان بودم.نمونه سوالات استخدامی خونده بودم تخصصی رشته خودمو هم خوب بلد بودم چون دانشگاه قبلا تدریسشون کرده بودم.زبانم هم خوبه.استعداد هم برای دکترا خونده بودم خوب بلد بودم.فوق لیسانسم.

2740
تو مصاحبه اونی رو برداشتن که بومی شهرستان بود.من بومی استان بودم.نمونه سوالات استخدامی خونده بودم تخ ...

چقدر بی انصافی... باید شایسته سالاری باشه نه بومی گزینی در این حد...

منم دانشجو فوقم. تئوری هم اگر‌ بخونم چون لیسانس خوب خوندم مشکلی ندارم، متاسفانه وقت ما متاهلا میزان نیست...

دوباره میخوای شرکت کنی عزیزم؟

کاردانی ام استخدام دارن به نظرتون

من حقیقتش کاردانی ندیدم. لیاسانس دیدن‌ برو دفترجه سال میش رو سرچ کن و بخون ببین رشته تو رو دارن

چقدر بی انصافی... باید شایسته سالاری باشه نه بومی گزینی در این حد... منم دانشجو فوقم. تئوری هم اگر‌ ...

آره بازم شرکت میکنم یه مدت تو یه شرکت خصوصی مار کردم حقوقش خوب بود ولی کلافه شدم نه عیدی نه تابستونی.همون آ پ بهتره کنارش یه غیر انتفاعی هم میزنم فوقش.منم‌متاهلم با دو تا بچه

آره بازم شرکت میکنم یه مدت تو یه شرکت خصوصی مار کردم حقوقش خوب بود ولی کلافه شدم نه عیدی نه تابستونی ...

با دو تا نی نی ماشالله خیلی خوب انرژی داشتی و خوب به درست رسیدی.‌واقعا آفرین داره. مامان نمونه ای 💖 

با این شرایط که میگی حتما بزن. چون احتمال قبولیت بالاس.‌منتهی باید اختلاف رتبه ت خیلی بالا باشه. 

منم باید شروع کنم ب خوندن دیگه 😃

با دو تا نی نی ماشالله خیلی خوب انرژی داشتی و خوب به درست رسیدی.‌واقعا آفرین داره. مامان نمونه ای 💖 ...

مرسی لطف دارین.آره دقیقا باید اختلاف نمرم با اولی خیلی بالا باشه تا بتونم قبول شم.ولی امروز فردا میکنن برای دفترچه.نمیدونم امسال رشتمو میخوان یا نه.۳۷ سالمه شرط سنی اگه مثل پارسال باشه میتونم شرکت کنم وگرنه نمیتونم