2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره من ترم دو اواشناسی ورداشتم که از ترم سه شوکه نشم 😂 جونمم برا این رشته می دم😭😭😭😭 تو هم ...

آواشناسی واقعا مضخرف بود. حالم ازش به هم میخورد. خدا رو شکر جزو دروس اصلی نبود. کلا دو واحد بود اگه اشتباه نکنم. ولی دهن سرویس کن بود. استادش انقدر مضخرف بود. هیچی هم نفهمیدیم ازش

مرسی ،حساب جاری باید باز کنی یا پس انداز؟ شرایطش چیه 

شرایط خاصی نداره . حساب قرض الحسنه باز می کنید. میگید میخوام موجودیم بره تو صندق سرمایگذاری

روز شمار 21 درصد میده

====>> نوشته های من برای بانو جانم (کانال تلگرام) : @man_ishan  
2740
آواشناسی واقعا مضخرف بود. حالم ازش به هم میخورد. خدا رو شکر جزو دروس اصلی نبود. کلا دو واحد بود اگه ...

استاد ما خدارو شکر خوب بود. 

خودش این درس و افتاده بود یه بار می گفت استادش خیلی بد بوده برای همین برای دانشجوهاش مایه میزاشت😂😂

ولی اره قبول دارم خیلی درس پدر دراوری بود

She is everything I ever wanted.... 
استاد ما خدارو شکر خوب بود.  خودش این درس و افتاده بود یه بار می گفت استادش خیلی بد بوده برای ...

کلا تو این رشته، از همه شیرین تر، رمان و نمایشنامه و شعر بود. نورتون هم خیلی دوست داشتم. مکاتب ادبی هم شیرین بود خیلی. 

درخدمتم

اقای لیکندین

لیتکین

لینتین

دیر اومدی نخوا زود بری

خودت فمیدی منظورمو😒😒😒😒

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2706