2733
2734
عنوان

یه لحظه بیان لطفا!!!

251 بازدید | 7 پست

سلام 

اونهایی که قلیون میوه‌ای می کشند میشه بگن چه طعم هایی وجود داره؟؟؟ طعم شراب هم هست؟؟ لطفا قضاوت نکنید مرسی

میشه برای شادی روح پدرم و آمرزشش صلوات بفرستین🙏🖤من هر موقع تو نی‌نی‌سایت امضایی رو ببینم که درخواست صلوات و دعا داره انجام میدم .حالا شماها هم برای من جبران کنین و برای پدرم دعا کنید.از همتون ممنونم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهمخدا پدرمو بیامرز و با شهدا محشورش کن. الهی آمین🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
طعم شراب نه دیدم نه شنیدم والا کهنه کارا که فقط دوسیب میکشن، برا تنوع لابه لاش طعم های دیگه

هه واقعا برا خودم متاسفم .

آخه شوهرم هر موقع شراب میخوره الکی میگه قربون میوه‌ای کشیدم با طعم شراب.

طعم آدامس چطور؟؟

میشه برای شادی روح پدرم و آمرزشش صلوات بفرستین🙏🖤من هر موقع تو نی‌نی‌سایت امضایی رو ببینم که درخواست صلوات و دعا داره انجام میدم .حالا شماها هم برای من جبران کنین و برای پدرم دعا کنید.از همتون ممنونم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهمخدا پدرمو بیامرز و با شهدا محشورش کن. الهی آمین🙏🙏🙏🙏
هه واقعا برا خودم متاسفم . آخه شوهرم هر موقع شراب میخوره الکی میگه قربون میوه‌ای کشیدم با طعم شراب. ...

آدامس که خودش طعم مختلف داره

تنباکو با طعم آدامس بعید میدونم داشته باشبم ولی نعنا و دارچین و شیر نارگیل اینا داریم

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
هه واقعا برا خودم متاسفم . آخه شوهرم هر موقع شراب میخوره الکی میگه قربون میوه‌ای کشیدم با طعم شراب. ...

آدامس که خودش طعم مختلف داره

تنباکو با طعم آدامس بعید میدونم داشته باشبم ولی نعنا و دارچین و شیر نارگیل اینا داریم

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
2740