2737
2739
عنوان

نظرسنجی مطالب روانشناسی

85 بازدید | 5 پست

سلام عزیزان 🌹💞😊

من کارشناسی روانشناسی خوندم وخوشحال میشم بصورت مجازی به کسی کمکی کنم واز قدیم گفتند که باید زکات علم رو پرداخت..سعی کردم از چیزی که خدا دراختیارم گذاشته ولایق دونسته  استفاده کرده وبه مردم کمک کنم!

کمک کردن به خلق لذت بخشه وبدونید که خودتون هم میتونید به خلق کمک کنیدقرار نیست کمک فقط مالی باشه!کمک معنوی وعاطفی وهمدلی و... هم وجود داره که قانون کائنات میگه هر قطره کوچکی خیر برسونی خدا وکائنات دوبرابر بهت میرسونه😻🥰سعی کردم مطالب ومهارتهایی رو بزارم تو تایپیک!نه از کسی توقعی دارم نه نفعی مادی بهم میرسه🙃قصد ونیتم فقط کمک هست بعنوان دین وقرضی که میدم تا درعوضش خدا بهتر وبیشترش رو بهم برسونه🤗🙂 مرسی از وقت واهمیتی که برای خوندن مطالبی که برای زندگی خودتون مفید هست وکاربردی میزاریدوهمینکه دنبال ارتقای مهارتهاتون هستید وزندگی یهتر خودش کلی امیدوار کننده هست وقابل ستایش🌹🌹🌹

بازدیدها زیاد هست 

اما برای دلگرمی به ادامه کار نیاز هست که کامنت ولایک کنید تا نظرهاتون رو بدونم وبرای مطالب بهتر وارتقای کار 

بیشتر مایه بزارم

برای همتون دعای خیر میکنم وطلب دلخوش وآرامش وآسایش وگرمای محبت در زندگیتون😚🥰

تعداد رای : 16
نظرسنجی
قطعا بله 😻👍
15
93%
خیر 😾👎
1
6%
بر من که کنی نظر ،لبم متبسم می شود جانم/من آن کاج همیشه پابرجا ،بوقت تکیه کردن هام!/می شوم انگبین یاقوتی، بوقت جوع تو جانا!/تشنه گر شوی هربار، من جام شراب خواهم بود!/زمستان حس نمی کنی سرما باوجودگرمیه عشق پر افسونم/تابستان چو پَر قو بر تنت نازک یاکه اطلس حریری نرم/مست بوی یاس ورُز  من خواهی بود/هردم درآغوش من جانا.../تو شاه من باش ومن الماس تاج💞 تو 💞،قصرت قلب من خواهد بود قلمرو تو باشد تن وجانم#بداهه

با عرض پوزش....راغب❣

یه اتفاقایی توی زندگیم افتاد که از پَسِش بر اومدم و الآن که بهش فک میکنم؛ فقط فقط فقط یاری خدا بود که به خیر و خوشی رفع شد.خدایا میدونم بنده ی خوبی برات نبودم ولی تو همه چیز و همه وجود منی.من بهت اعتماد و اعتقاد کامل دارم.خدایا هزاران بار شکرت🌹🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با عرض پوزش....راغب❣

مرسی از تذکر😚تند تند نوشتم حواسم نبود بعدم زدم ونمیشه پاکش کرد🙈نیت مهمه

بر من که کنی نظر ،لبم متبسم می شود جانم/من آن کاج همیشه پابرجا ،بوقت تکیه کردن هام!/می شوم انگبین یاقوتی، بوقت جوع تو جانا!/تشنه گر شوی هربار، من جام شراب خواهم بود!/زمستان حس نمی کنی سرما باوجودگرمیه عشق پر افسونم/تابستان چو پَر قو بر تنت نازک یاکه اطلس حریری نرم/مست بوی یاس ورُز  من خواهی بود/هردم درآغوش من جانا.../تو شاه من باش ومن الماس تاج💞 تو 💞،قصرت قلب من خواهد بود قلمرو تو باشد تن وجانم#بداهه
2731
مرسی از تذکر😚تند تند نوشتم حواسم نبود بعدم زدم ونمیشه پاکش کرد🙈نیت مهمه

میدونم عزیزم.

متاسفانه یا خوشبختانه من غلط املایی خیلی برام مهمه.

واسه این نوشتم.

مطالب رو میخوای به صورت مقاله بزاری یا از اون تست های روانشناسی؟

یه اتفاقایی توی زندگیم افتاد که از پَسِش بر اومدم و الآن که بهش فک میکنم؛ فقط فقط فقط یاری خدا بود که به خیر و خوشی رفع شد.خدایا میدونم بنده ی خوبی برات نبودم ولی تو همه چیز و همه وجود منی.من بهت اعتماد و اعتقاد کامل دارم.خدایا هزاران بار شکرت🌹🌹
میدونم عزیزم. متاسفانه یا خوشبختانه من غلط املایی خیلی برام مهمه. واسه این نوشتم. مطالب رو میخوای ...

بله عزیزم متوجه هم !فرهنگی هستید؟🙂

والا فعلا گفتم مهارتهای کاربردی رو بزارم چون واقعا برای خودم مهمه خصوصا مهارتهای زناشویی.. ورضایتمندی .. 

ببینم اوضاع رو وبعد کم کم تست هم بزارم

بستگی داره باید ببینم چی کجا چی نیاز داره وهمه سلیقه هارو  ساپورت کنم بهرحال هدف کمک هست گلم