2737
2739
عنوان

امروز تو تاکسی 😔😔😔

836 بازدید | 64 پست

یه خانمی با پسرش عقب پشت سر من نشسته بود. پسرش ۳ تا ۴ سالش بود و خیلی با نمک حرف میزد و زبونش می گرفت. داشت یه ریز با مامانش حرف میزد. میگفت بابا که دیشب با تو دوست بود، چرا صبح داد میزد؟ چرا تو رو زد؟ مامانه فقط میگفت نمیدونم. اینا رو خونه مامانی نگی ها. به هیچکس نگو. پسره میگفت خب. دوباره ۲ دقیقه بعد میگفت اون دفعه تو رو زد دستت سیاه شد. ایندفعه هم سیاه میشه؟؟

خیییییلی دلم گرفت...

مامانه نگران آبروش بود که کسی نفهمه. سعی میکنه حواس بچه رو پرت کنه که یادش بده. ولی معلوم بود بچه کاملا متوجه همه چیز هست. 

کاش لااقل جلو بچه دعوا نکنن. قطعا واسه همیشه این صحنه های خشونت تو ذهن اون طفل معصوم می مونه و نمیتونه یه کودکی طبیعی رو داشته باشه. همش نگران کتک خوردن مادرشه😥

😔

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم الهی بمیرم براش 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2738

الهی دستشون بشکنه مردایی که دست رو زن بلند میکنن

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم

زمانی که من بچه بودم و چنین شرایطی رو داشتم ملت می گفتن بزنش بیشتر بزنش هرچی بزنی بهتره

چقد الان همه چی بهتر شده  

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐

من بچگيم هميشه استرس داشتم هميشه نگران بودم چون مامانم اخلاق خيلى بدى داشت هميشه دعواشون ميشد و بابام ب شدت كتكش ميزد حتى تو مدرسه فكرم تو خونه بود😞😞😞😞الان ميدونم اون طفل معصوم چى تو ذهنشه😞😞😞😞

قسم خوردم روزى ك بچه دارشم تا جايى ك امكان داره نذارم استرس ب دلش بيوفته خيلى سخته

آدم خوبه وقتی میخواد ازدواج کنه چه زن چه مرد یه نگاه به درون خودش بندازه ببینه صلاحیت پذیرش مسئولیت خوشبخت مردن یه نفر دیگه رو داره یا نه 

خب اگر نمی تونه خشمش را کنترل کنه موقع دعوا و به دیگری آسیب می زنه چرا فکر می کنه حق داره همسر باشه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2706