2737
2739
عنوان

اقدامی های مهر 98

| مشاهده متن کامل بحث + 93723 بازدید | 10548 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزيزم مشكل خاصي نيست مي تونم طبيعي اقدام كنم ولي راستش اصلا انگيزه ندارم

میفهممت. رابطه تو داشته باش ولی بیشتر به عنوان راهی برای ریلکس شدن و حال خوب ازش بره ببر. انگیزتو فعلا بکن این به نظرم.

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈
2728

سلام بچه ها

این ماه دکتر عارفی بهم قرص و آمپول داده بود که برم آی یو آی.

حالا این وسط روز ۱۲ قشنگ حس کردم تخمکم آزاد شد، در صورتیکه قرار بود روز ۱۴ برم سونو. جالب اینجاست خودم همون اول بهش ایمیل زدم که من وقتی داروی تحریک تخمدان استفاده می کنم زودتر فولیکول آزاد می کنم. اما باز اهمیتی نداد. 😒

البته دیروز که رفتم پیشش بهم گفت یدونه فولیکول هم بیشتر نداشتی و ما با یدونه معمولا آی یو آی نمی کنیم. اما نمی دونم چرا باز بهم دو تا اچ سی جی داد بزنم؟ فکر کنم یکی دیگه هم تو اون یکی تخمدانم بوده برای همین می خواسته آزاد بشه اونهم.

حالا در هر حال اینکه بهش گفتم ماه دیگه که پریود شدم برام سیکل آی وی افو شروع کنه و اونم موافق بود. جواب آزمایش شوهرمم گرفتم تغییراتی نکرده بود چندان. مورفو ۳درصد حرکت دو درصد و باقی قضایا.

ممنون عزيزم مشكل خاصي نيست مي تونم طبيعي اقدام كنم ولي راستش اصلا انگيزه ندارم

والا هممون همینیم این مختص تو نیست. وقتی انقد طولانی میشه پروسه آدم انگار فرسوده میشه دیگه. ولی خب راه دیگه ای هم نداریم جز امیدوار بودن. حتی اگه کورسوی امیدی میبینیم. من خودم بعضی روزا مثل امروز واقعا افسرده و داغونم  

خدایا شکرت. دستمو گرفتی همیشه، محکم نگهش دار، عاشقتم  امروز 1400/1/17 فهمیدم نینیم یه دختره.یه دختر از عمق رویاهام؛ آرزوی همیشگیم. باز هم شکر   آرزوم نی نی دار شدن تک تک دوستامه  
سلام بچه ها  این ماه دکتر عارفی بهم قرص و آمپول داده بود که برم آی یو آی. حالا این وسط روز ۱۲ ...

سلام عزیزم. شوهرت چند ماهه دارو مصرف میکنه الان؟ البته بهتره که با یه تخمک آی یو آی نکردی. دارو تحریک چی خورده بودی؟

خدایا شکرت. دستمو گرفتی همیشه، محکم نگهش دار، عاشقتم  امروز 1400/1/17 فهمیدم نینیم یه دختره.یه دختر از عمق رویاهام؛ آرزوی همیشگیم. باز هم شکر   آرزوم نی نی دار شدن تک تک دوستامه  
سلام عزیزم. شوهرت چند ماهه دارو مصرف میکنه الان؟ البته بهتره که با یه تخمک آی یو آی نکردی. دارو تحری ...

الان دو ماهو خورده ای میشه که این داروهای جدیدو مصرف می کنه. ولی از قبل عید تا الان کلا آزمایش نداده بود. و البته ایندفعه یه جا دیگه آزمایش داد.

آره با یه فولیکول خیلی احتمالش کم بود و خود دکترم گفت پولتو دور میریختی. منم با توجه به تجربه های قبلم تصمیم گرفتم بیخیال آی یو آی بشم.

ولی در کل تخمدانم به داروهای تحریک تخمدان خوب جواب نمی ده. نگرانیمم برای آی وی اف همینه. مثلا این ماه ۸ تا لتروزول خوردم و چهارتا اچی سی جی خارجی زدم ولی جواب نداده. بدون همینا هم یدونه فولیکولو دارم اکثرا.

به عارفی گفتم نگرانیم از همینه برای آی وی اف داروها روم اثر نذاره گفت اون فرق میکنه چون با داروهای مختلف بالاخره تعداد فولیکولتو بالا می بریم. دیگه نمی دونم منم تصمیم گرفتم دیگه بیشتر ازین خودمو سر کار نگذارمو وارد سیکل بشم ببینم چه میشه.

2738
والا هممون همینیم این مختص تو نیست. وقتی انقد طولانی میشه پروسه آدم انگار فرسوده میشه دیگه. ولی خب ر ...

ببین من فکر می کنم اگه اسپرم مرد خوب باشه ما زنها انقدر سختی باردار شدن نداریم. الان با توجه به اینکه هم آزمایش همسرت خوبه و هم  عمل کردی احتمالش زیاده بعد اقدامت طبیعی باردار بشی. برای همین امیدتو از دست نده و دو سه ماهی طبیعی اقدام کن. سنتم که کمتره ایشالا زودتر طبیعی باردار بشی

سلام ممنون خودت چطوری؟ ویار نداری؟ کلا دارو چی مصرف میکنی این روزا؟

قربونت عزیزم یکم زیادی تنبل شدم ولی ویار ندارم

فعلا شیافمو استفاده میکنم با مولتی ویتامین مینرال و د1000 و اسیدفولیک همین دیروزم واکسن آنفولانزا رو زدم دستم روش دراز میکشم درد میکنه

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
الان دو ماهو خورده ای میشه که این داروهای جدیدو مصرف می کنه. ولی از قبل عید تا الان کلا آزمایش نداده ...

خب ایشالله جواب میگیری.ولی گونال اف پیدا کن بزن.با اون عالی میشه فولیکولا.سینال اصلا انگار نه انگار.منم دو تا زدم انگار که نزده بودم. نگفت سیکلت چند روزه میشه تو آی وی اف؟

ببین من فکر می کنم اگه اسپرم مرد خوب باشه ما زنها انقدر سختی باردار شدن نداریم. الان با توجه به اینک ...

آخه تا آخر آذر اقدام ممنوعه برام. یه حس ول معطل بودن خاصی دارم🤕

قربونت عزیزم یکم زیادی تنبل شدم ولی ویار ندارم فعلا شیافمو استفاده میکنم با مولتی ویتامین مینرال و ...

از کجا خریدی واکسنو؟ما پیدا نمیکنیم

2706