2733
2734
عنوان

اقدامی های مهر 98

| مشاهده متن کامل بحث + 93723 بازدید | 10548 پست
سلام به همه من امروز یعنی روز ۱۳ سیکلم به توصیه دکتر  رفتم سونی فولیکول. یک فولیکول خوب (سایز ...

انشالله خوش خبر بیای گلم ،خودت خواستی یا تنبلی تخمدان داری ?

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲
بچه ها من یک هفته دیگه تا موعدم مونده دقیقا.امروز رفتم بی بی چک خریدم به نظرتون کی بزنم؟عجللله دااار ...

روده هنوز بذار یک روز بعد موعدت?راستی عفونت داری اقدام میکنی ،اذیت نمی شی?

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انشالله خوش خبر بیای گلم ،خودت خواستی یا تنبلی تخمدان داری ?

ممنونم عزیزم. همچنین برای شما.

عزیزم من چون ۶ ماه از اقدامم گذشته و ۳۵ سالمه دکتر گفت زودتر پیش بره کار بهتره. ولی تنبلی تخمدان ندارم.

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈
2731
ممنونم عزیزم. همچنین برای شما. عزیزم من چون ۶ ماه از اقدامم گذشته و ۳۵ سالمه دکتر گفت زودتر پیش بره ...

چه خوب ،انشالله که زود نی نی بیاد تو دلت عزیزم 

2738
بچه ها میرین میگین واسه سونوی تخمک گذاری اومدین؟ هزینش چقدرِ همون به اندازه ی سونوی معمولی؟

اگه بخوای میتونی بری بگی برات سونو رحم وضمائم بنویسه بعد انجام بدی والا سونو شکمی هم اندازه فولی رو نشون میده من هر دو رو انجام داد واژینال مثانه باید خالی باشه شکمی باید پر باشه

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
دکتر باید بنویسه  .منم هفته پیش رفتم ۶٨ تومن شد اونم با این دفترچه های سلامت نمیدونم آزاد حساب ...

فکر کنم دکترا هر چی دلشون بخواد نرخ میدن 

سلام به همه من امروز یعنی روز ۱۳ سیکلم به توصیه دکتر  رفتم سونی فولیکول. یک فولیکول خوب (سایز ...

انشالله این ماه بگیره و باردار بشی

ممنونم عزیزم. 🤗 برای شماهم همینطور

خواستم اقدام کنم ماه بعد زودتر بگیره به دکتر بگم قبول بکنه 

2706