2733
2739
عنوان

اقدامی های مهر 98

| مشاهده متن کامل بحث + 93724 بازدید | 10548 پست
عزیز دلم خداروشکر خیلی خوشحال شدم مبارکتون باشه این فتدق کوچولو .انشالله که تا اخرش به خوبی پیش بره ...

ممنونم عزیزم خدا کوچولوت رو واست حفظ کنه خیلی خیلی کارِ خوبی کردین ،

ایسالله که همیشه سلامت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینارو تا اخر احتمالا باید بخوری  انومالی انجام دادی؟

بله عزیزم امروز انومالی ،آزمایش الفا پروتئین بردم برا دکترم 

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲
2728
به سلامتی🥰

سلامت باشی عزیزم ،خوشبحالت دیگه آخر راهی،انشالله بسلامتی زایمان کنی گل پسر بغل بگیری😍

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲
واسه شما هم میگذره اتفاقا آخراش هم سختتر میگذره هم دیرتر ،خودت رو اماده کن 😅

واقعا ،من روده هام نفخ داره خیلی اذیتم ،پوست شکمم میخاره ،،دکتر گفت داره جا باز میکنه،ایمیل پسر چی میخوای بذاری؟

واقعا ،من روده هام نفخ داره خیلی اذیتم ،پوست شکمم میخاره ،،دکتر گفت داره جا باز میکنه،ایمیل پسر چی م ...

اگه شکمت داره از الان میخاره داره شروع میکنه به ترک خوردن روغن موستلا بخر حتما روزی یه بار بزن کاملا جلوی ترک خوردن رو نمیگیره ولی بهترش میکنه من الان ۱۰ روزیناست زیر شکمم تازه شروع به ترک خوردن کرده اگه موستلارو نمیزدم فک کنم خیلی بدتر میشد

2740
واقعا ،من روده هام نفخ داره خیلی اذیتم ،پوست شکمم میخاره ،،دکتر گفت داره جا باز میکنه،ایمیل پسر چی م ...

بمن که خیلی سخت میگذره هم‌نفخم ببشتر شده شبا اصلا خواب ندارم همش گرگرفتگی و حس دسشویی رفتن دارم پهلوهام درد داره کلا خیلی واسم سختتر شده زمانم واسم واقعا نمیگذره

اگه شکمت داره از الان میخاره داره شروع میکنه به ترک خوردن روغن موستلا بخر حتما روزی یه بار بزن کاملا ...

من دونه های ریز زده بود امروز رفتم دکتر بهم یه کرم عصاره زیتون داد، یه بار زدم معجزه کرد خارش و قرمزی از بین رفت 

بمن که خیلی سخت میگذره هم‌نفخم ببشتر شده شبا اصلا خواب ندارم همش گرگرفتگی و حس دسشویی رفتن دارم پهلو ...

خیلی سخته من که از اول معده درد داشتم الان بهترم ولی نفخ ،فشار میاد تو پهلوهام میخوام منفجر بشم دایمیتیکون میخورم گاهی وقتا عرق نعنا اما اثر نداره من به آخر برسم خفه نشم خیلیه😬

مرسی فرشته جون ایشاللا این مدت هم به سلامت بگذره فقط  تمام بدنم از آمپولا کبودِ و از زیاد خواب ...

الهی امین گلم فقط بشین به بغل گرفتنش به خنده هاش فکر کن همه این کبودی ها میره و جبرانش اون شیطنت و شیرینی ها نی نی 😍😍😍😍

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰
سلام من رفتم دکتر ،آهن کلسیم امگا۳،مولتی ویتامین و ویتامین دی ۳ دوباره برام نوشت فعلا هم سونو نمیخوا ...

به منم گفت سونو 30 هفتگی انجام بدم گفت خونم یه چیش بالاس نیازی به آهن نیست همون پرناتال و امکا3 و دی 3 که قبلا مصرف میکردمو ادامه بدم

جنسیت هم قطعی پسره

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
2706