2737
2739
عنوان

اقدامی های مهر 98

| مشاهده متن کامل بحث + 93723 بازدید | 10548 پست

من من😂

منم خرداد ازمايش اينا دادم دكتر برام يدفوليك اهن كلسيم و ويتامين دي نوشت 

رژيم تعيين جنسيتم دارم دختر ميخوام

٢٢آذر١٣٩٨ بيبى چك من مثبت شد🤰🏼۱۹ مرداد۱۳۹۹ ساعت۱۲:۵۰ دخترم جانان به دنیا اومد🤱🏼تیکرم تولد یک سالگیه فرشتمه👧🏼♥️
من من😂 منم خرداد ازمايش اينا دادم دكتر برام يدفوليك اهن كلسيم و ويتامين دي نوشت  رژيم تعيين ...

سلام خوش اومدی عزیزم

پس الان دو سه ماهه که تواقدامی؟

من ایشالله از ماه بعد اقدام میکنم البته یه بار اقدام داشتم این ماه رو که چون بعد از تخمک گذاریم بود بعید میدونم که خبری بشه واسش 

به سلامتی و دل خوش 

منم خیلی دلم دختر میخواست ولی بعد از اینکه بچه ی اولم پسر شدو خیلی ناراحت شدم و پشت بندشم که بچم رو از دست دادم تو 20 هفته خودم رو یکم سرزنش کردم که وقتی فهمیدم پسرِ ناراحت شدم رو این حساب میگم خدایا هرچی دادی بده فقط سالمش رو بده همین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خوش اومدی عزیزم پس الان دو سه ماهه که تواقدامی؟ من ایشالله از ماه بعد اقدام میکنم البته یه با ...

سلام عزيزم نه تازززه ماه ديكه اولين اقداممه

٢٢آذر١٣٩٨ بيبى چك من مثبت شد🤰🏼۱۹ مرداد۱۳۹۹ ساعت۱۲:۵۰ دخترم جانان به دنیا اومد🤱🏼تیکرم تولد یک سالگیه فرشتمه👧🏼♥️
2731

سلام عزیزم من هم توی سونوی پونزده هفتگی فهمیدم که پسرم یه کیست روی سرش هست و بعدش هم دیگه رشد نکرد و سقط کردم بعد از اون چندبار دیگه هم سقط کردم آزمایش ژنتیک دادم و دیدم مشکل دارم و کروموزوم هام جا به جاست و دکتر ژنتیک بهم گفت که شما هیچوقت بچه دار نمیشی یا باید تخمک اهدایی بگیری یا نمی دونم چیکار کنی که تو ایران فکر نکنم انجام بدن خیلی خارجی بود مثلا وقتی داشتم از اونجا بیرون می اومدم احساس کردم همه دنیا سیاه شده و دنیا داشت دور سرم می چرخید تا برسم خونه گریه کردم من عاشق بچه بودم به شوهرم زنگ زدم گفتم مشکل از منه که بچمون نمی مونه و هی سقط میشه تو هم برو یه زن دیگه بگیر من نمی تونم بچه دار بشم ولی شد در نهایت ناباوری شد و خدا خواست امیدوارم همه ی اونایی که مشکل دارن مشکلون حل بشه به حق امام حسین و خدا جواب صبوری هاتون رو بده 

بهتون پیشنهاد می کنم به دکترتون بگید یه عکس رنگی براتون بنویسه عکس رنگی خیلی خوبه و احتمال بارداری ر ...

ممنونم عزیزم 

فعلا که درگیر مشکل جدیدی شدم 

تو روز 31 سیکلم بتام شده 10!

موندم وسط زمین و هوا نمیدونم بالاخره حاملم یا نیستم!!

ممنونم عزیزم  فعلا که درگیر مشکل جدیدی شدم  تو روز 31 سیکلم بتام شده 10! موندم وسط زمین ...

مشکلات ما و بارداری 

حتما پیگیری کن منم دو ماه پیش بی بی گذاشتم مثبت بود بتام هم به سرعت میرفت بالا که فهمیدم خارج رحمی هستم و خیلی حالم گرفته شد. 

2738
مشکلات ما و بارداری  حتما پیگیری کن منم دو ماه پیش بی بی گذاشتم مثبت بود بتام هم به سرعت میرفت ...

مامان حسنا جان من دنبال کسی بود که بهم بگه از تجربه ی خارج از رحمیش!!

پس تو حاملگی خارج از رحمی بتا خیلی میره بالا؟

آخه من که بتام پایین بود بهم گفتن که ممکن هست خارج از رحمی باشه

واسه حاملگی خارج از رحم چیکار کردی؟

علائمت چی بود؟

از کی علائمت شروع شد؟

مامان حسنا جان من دنبال کسی بود که بهم بگه از تجربه ی خارج از رحمیش!! پس تو حاملگی خارج از رحمی بتا ...

نه عزیزم خیلی کم پیش میاد که بره بالا اتفاقا دکترها باور نمی کردن من خارج رحمی باشم می گفتن عددت خیلی خوب بالا رفته ولی کاریه که شده عددم شده بود 16000 ولی توی رحمم چیزی نمی دیدن حتما برو سونو واژینال انجام بده بگو دکترت برات بنویسه که ep  یا همون خارج رحمی رو هم چک کنند ایشالا که اینطوری نباشه ولی اگه بود هم هر چی زودتر بفهمی بهتره و رفعش راحت تره 

نه عزیزم خیلی کم پیش میاد که بره بالا اتفاقا دکترها باور نمی کردن من خارج رحمی باشم می گفتن عددت خیل ...

علائم دیگه چی داشتین؟

مثل دل درد و اینا بعد اینکه این علائمتون تو چه هفته ای پپیش اومد یعنی اصلا تو چه هفته ای فهمیدین که خارج از رحم؟

من بتام خیلی پایین بوده!

علائم دیگه چی داشتین؟ مثل دل درد و اینا بعد اینکه این علائمتون تو چه هفته ای پپیش اومد یعنی اصلا تو ...

نه عزیزم من هییییییچ علائمی نداشتم و خارج رحمی متاسفانه اکثرا بدون علائم هست. من طبق گفته ی دکترها هفت هفته بودم ظاهرا من با اینکه پریود شده بودم ولی بارداریم مثبت شده بود و بتام بالا بود ولی با این حال چند هفته صبر کردم و اشتباه بود خدا بهم رحم کرد لوله ام نترکید بازم برو پیش متخصص عزیزدلم ایشالا که چیزی نیست

نه عزیزم من هییییییچ علائمی نداشتم و خارج رحمی متاسفانه اکثرا بدون علائم هست. من طبق گفته ی دکترها ه ...

عزیزم من امروز مجدد آزمایش دادم واسه تیتر بتا دقیقا 48 ساعت بعد از آزمایش اولم تو همون آزمایشگاه اولی

و بتام شده 4.62!

ولی هنوز پریود نشدم 

به نظرت دیگه مطمئنا خارج از رحمی که نمیتونه باشه درسته؟

2706