2733
2734

درمورد بیماری ام اس چی میدونین؟از اطرافیانتون بیمار دارین؟چجوری میشه ؟یه کم توضیح بدین بیماری سختی هست؟لا علاجه؟

خدایا مواظب تو دلیم باش 

توی نت سرچ کن ... کشنده نیست ولی ممکنه زندگی عادی رو تحت تاثیر قرار بده

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

درمان نداره اما قابل کنترل هست 

باید فشار روانی به شخص وارد نشه 

دارو هاشو ب موقع بخوره

و همیشه تحت درمان باشه

بهناز جعفری و امیر ژوله ام اس دارن و سرحالنو کار میکنن

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2731

بیماری ام اس باید فقط کنترل بشه 

بیمار از هیجان، عصبانیت ، و موقعیت های استرس زا دور باشه

بهش امید داده بشه

میتونم بپرسم برای کی سوال میکنید؟ 

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
بیماری ام اس باید فقط کنترل بشه  بیمار از هیجان، عصبانیت ، و موقعیت های استرس زا دور باشه بهش ...

دخترعموم ک دوستمه دیشب فهمیدم ام اس داره خیلی نا احت شدم نمیدونم عاقبتش چی میشه هنوز مجرده

خدایا مواظب تو دلیم باش 

من خودم پرستار یه ام اسی بودم ک 20سال بود تو تخت بود اصلا بدنش حرکت نداشت حتی انگشتای دستش... ولی همه چیزش خوب بود بستگی داره به شرایط بدنی و نوع ام است. یکی از دوستامم ام اس داره خیلی ساله ولی هیچیش نیس چندماه پیشم دوقلوهاشو بدنیا آورد ولی کلا نباید بیماران ام اسی رو عصبانی کرد 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
خفیف باشه چجوری؟

خفیف باشه خیلی بهتر قابل کنترل هست

فقط بهش هیجان و عصبانیت و استرس وارد نشه

بیشتر ریلکس کنه

سفر بره

به این بیماری هم اصلا فکر نکنه 

دخترعموم ک دوستمه دیشب فهمیدم ام اس داره خیلی نا احت شدم نمیدونم عاقبتش چی میشه هنوز مجرده

تو ام اس فقط و فقط بیمار باید ارامش داشته باشه همین