2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کرم شب برا چی خوبه؟؟؟

برای جوون کردن و شفاف کردن پوست

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2731
33سالمه خیلی چروک های عمیقی دارم این چروک ها خیلی اذیتم میکنه

آخه سنتم کمه فردا 60سالگی هست 70هست خدا بهت عمر طولانی بده اونجاها برسی میخوای چی کنی واس این میگم قوی استفاده نکن

یه متوسط استفاده کن اصلا از پزشک بپرس 

چی برات مناسبه سفیده تخم مرغ مرتب بذار وقتی بذاری نباید بیست. دقیقه تکون بخوری حرفم نزنی هر روز بذار یخم پوست و سفت میکنه 

کرم شب بذار بذار یواش یواش پوستت جوون شه مرتب آبرسان بزن شبا کرم شب روزا ابرسان ولی برو دکتر 

اون بهتر میتونه کمکت کنه

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2740
استارتر معذرت میخام. من از مسافرت که برگشتم پوستم تیره شده چیکار کنم باز مثله اول بشع

ماسک روغن زیتون عسل لیمو

عسل روغن بنفشه پوست و روشن میکنه اصلا روغن بنفشه خالی روشن میکنه

ضدافتابم زیاد بزن

عسل لیمو سفیده رو هم باهم قاطی کنی دورچشمت نزنی بقیه صورت بزنی یه دستمال کاغذی بذاری رو پوستت حدود نیم ساعت بعد دستتو خیس کنی بذاری رو دستمال کاغذی اونم خیس شه بعد بکنی برای لایه برداری و برداشتن جوشای سر سیاه خوبه

من رفتم دکتر پوست میگه باید بوتاکس کنی

می گفتی نمیخوای بوتاکس کنی یه کرم پیشنهاد بده 

آبم زیاد بخور خیلی تاثیر داره

بهم کرم دکتر ژیلا رو داده میگه اگه خوب نشد غیر بوتاکس دیگه راهی نداری

چن خریدی؟؟

الان نگین دارم تبلیغ میکنم بخدا اگه قصدم تبلیغ باشه 

من. یه کرم دستساز خریدم. 150

اینا یه کرم هم دارن180 خیلی تاکید دارن برای خطوط و چین و چروک عالیه 

آدرس گروه رو میدم خودتون بیاین ببینین دیگه هر چی خودتون صلاح میدونین 

گروه سوجوک هست سوجوک علم بازتاب ها هست خیلی جالبه البته الان ما با سوجوک کار نداریم فقط مبخوام خودتون بیاین راجع به کرم بخونین کرم حلزون اصل به خدا اگه من ادمین باشم یا ذینفع باشم