2733
2734
عنوان

کلومیفن یا لتروزول؟

102 بازدید | 14 پست

سلام خانم های گل

اگر با کلومیفن یا لتروزول باردار شدید میشه لطف کنید بگید :

آیا هر دو رو مصرف کرده بودین؟ 

هر کدوم رو چندبار استفاده کردید؟

نهایتا کدوم یکی منجر به بارداری شد؟ با چه دوزی؟

آیا فرزندتون به سلامت به دنیا اومد؟

ممنون میشم.

تعداد رای : 2
نظرسنجی
کلومیفن
1
50%
لتروزول
1
50%
هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

فعلا که باهیچ کدوم نشدم😟

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

1سال جفتشون مصرف کردم تا الان ک باردار نشدم. ان شاءالله که این ماه باردار شم. لتروزول رو من جواب نمیده. 

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا که باهیچ کدوم نشدم😟

چطور مصرف میکنی عزیزم؟ فولیکول هات چه سایزی میشن؟

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
2731
1سال جفتشون مصرف کردم تا الان ک باردار نشدم. ان شاءالله که این ماه باردار شم. لتروزول رو من جواب نمی ...

ان شاالله. با چه دوزی مصرف میکنی؟ فولیکول خوب داری با کلومیفن؟

عزیزم سوالت غیر علمیه اصلا تو نمیتونی بگی کدومش روهرکی یه تاثیری داره اونم با دوز های متفاوت .

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

بچه ها من دورم 32-34روزست. بنظرتون کی بی بی چک بزنم. دیشب24دورم بود. الان زوده تست بزنم؟ 

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
چطور مصرف میکنی عزیزم؟ فولیکول هات چه سایزی میشن؟

از روز ۵ دورم..سونو نمیرم اصلا

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2738
شبی2تا خوردم این ماه. 3تا فولی23-24-25داشتم. امپولم دکتر نداد بهم نمیدونم چرا

ببخشید20-22-24 بودن.بنظرتون احتمالش هست کیست شن؟ چون امپولم نداد گفت امپول بزنی کیست میشه سایزش خوبه. من تنبلی دارم اصلا اینجوری ازاد میشه تخمک 

ببخشید20-22-24 بودن.بنظرتون احتمالش هست کیست شن؟ چون امپولم نداد گفت امپول بزنی کیست میشه سایزش خوبه ...

اره وقتی دکترت گفته نیاز نیست نیاز نبوده دیگه. ایشالا آزاد میشه سایزهاش خیلی عالی بوده. الان زوده واسه بی بی چک بزار حداقل دو سه روز تاخیر داشته باشی بعد بزن

اره وقتی دکترت گفته نیاز نیست نیاز نبوده دیگه. ایشالا آزاد میشه سایزهاش خیلی عالی بوده. الان زوده وا ...

کاشکی این10روزم زودتر بگذره

عزیزم سوالت غیر علمیه اصلا تو نمیتونی بگی کدومش روهرکی یه تاثیری داره اونم با دوز های متفاوت .

چرا غیر علمی عزیزم. مطالعات بزرگ نشون داده لتروزول اثر بهتری داره البته نه خیلی فاحش. حالا من برای این ماه میخوام یکیشو انتخاب کنم. هر دو رو قبلا امتحان کردم و دوز اپتیمایز شدش دستم اومده. هنوز شک دارم ولی کدومو این ماه مصرف کنم

چرا غیر علمی عزیزم. مطالعات بزرگ نشون داده لتروزول اثر بهتری داره البته نه خیلی فاحش. حالا من برای ا ...

بله غیر علمیه .من خودم بایه ورق لتروزول جواب نگرفتم بایه ورق و دوتا سینال اف نتیجه گرفتم ولی سقط شد .الان این ماه دوباره همین دوزو برام نوشت ببینم چی میشه .ببین یهو نمیان که عوضش کنن بپرن رو کلوموفین دوزشو اروم میبرن بالا 

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
کاشکی این10روزم زودتر بگذره

یه جور سر خودتو گرم کن. منم حدود 10 روز مونده به پایان سیکلم. سعی کن بری مهمونی مهمون دعوت کن غذاهای خوشمزه و پردردسر درست کن با دوستات وقت بگذرون.

بله غیر علمیه .من خودم بایه ورق لتروزول جواب نگرفتم بایه ورق و دوتا سینال اف نتیجه گرفتم ولی سقط شد ...

میدونم چی میگی. من هنوز تو مراحل اولیه هستم آخه. خداروشکر جفتشم روم جواب میده. یعنی هر دو رو میتونم مصرف کنم

2706