2737
2734
عنوان

چروک پیشونی😑

305 بازدید | 25 پست

خانوما پیشونیم چروک شده از بس اخم کردم اونم تو اوج جوونیم😂

کسی رده کاری داره

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جز بوتاکس بقیه راه ها جواب نمیده همه رو امتحان کردم

اذیت نمیشی 

سختی نداره؟

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   
آخ آخ مشکل منم هست. شوهرم خیلی  اذیتم میکنه. تو رو خدا راهشو پیدا کردی به منم بگو

حتما

بوتاکس بزن یا اگه خیلی عمیقه ژل یا چربی تزریق کن بقیه راهها خیل ی طول می کشه

ن عمیق نیس چن تا خطه بکم تورفتست خیلی عمیق نیس

اخه تو سن ۱۸ بوتاکس؟😐😑😂

بعضی ها با صورت حرف میزنن شمام از اون دسته افرادی البته که منم مثل شمام از ۲۵ سالگی بوتاکس کردم 

چنان دل بسته ام کردی که با چشم خودم دیدم خودم میرفتم اما سایه ام با من نمی آمد!
2740

برو بوتاکس بزن خودتو راحت کن...تازه پیشگیریم میکنه از چروک بیشتر چون نمیتونی دیگه اخم کنی... هرچقدم پول کرم بدی باز اونطور جواب نمیگیری بعدم صد سال باید استفاده کنی شاید جواب بده.‌

ن عمیق نیس چن تا خطه بکم تورفتست خیلی عمیق نیس اخه تو سن ۱۸ بوتاکس؟😐😑😂

آره چه اشکالی داره بوتاکس اونم به میزان کم و سالی یکی دو بار هیچ عوارضی نداره

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
اذیت نمیشی  سختی نداره؟

نه اصلا اذیت نداره الان خیلی راحتم، کلا اعتماد به نفسمو نابود کرده بود اون خطه😐

تودنیایی گیر کردیم که هفت میلیارد آدم و چهارده میلیارد چهره وجود داره...🙃🙃🙃