2737
2739
عنوان

هر کی بیداره دعا کنه برام که...

142 بازدید | 33 پست

خواب بابامو ببینم.تو خوابم کلی باهاش حرف بزنم.صورتشو ببوسم دستاشو ببوسم پاهاشو ببوسم واقعا یه جوری که انگار واقعیه.خیلی بی تاب و دلتنگشم.سه ماه و سه روزه که ندارمش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الهی الهی.خیلی کم خوابشو دیدم فقط تو کل این خوابا یه بار باهاش حرف زدم.

من قبلا زیاد میدیدم . ولی الان یه مدته خیلی کم خوابشو میبینم. اووووف دلم واسش یه ذره شده

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤

سوم خرداد زنگ زد جواب ندادم فرداش ز زدم خواب بود پس فرداش وقت نکردم.ششم صبح که میشد ۲۱ رمضان بیدار شدم و کلی تماس داشتم و فهمیدم خبریه ولی فکرشم نمیکردم بابام رفته باشه

2738

بیمار بود؟

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
بیمار بود؟

نه اونجور که بره یهو.وقتی زنگ زدم گفتم چی شده گفتن بیا بابات حالش خوب نیست گفتم بابام رفته خودمم گفتم نه محاله حتی وقتی صدا گریه دامادمون و جیغها رو پشت تلفن شتیدم گفتم محاله.عصر با اولین پرواز رفتم و بازم امید داشتم برگرده حتی وقتی گذاشتنش تو قبر گفتم الان زنده میشه

منم ده ماهه

درکت میکنم

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

منم...

چقدر شبیه من

تا چند روز پیشم هی میگفتم خوابه.چند روزه که یادم افتاده واقعا دیگه نیست.تا چند وقت زنگ میزدم خونمون میگفتم بابام چطوره.ای خدا بابام خیلی مرد بود.مثل امام علی دست یتیم میگرفت.امام علی روز شهادتش بابامو برد پیش خودش

2706