2737
2739
عنوان

تو رو خدا کمک .....هفته ٢٢... کیسه آبم سوراخه . کسی تجربه ای داره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 100715 بازدید | 214 پست
سلام خوب هستین منم همه تاپیک هارو خوندم از اون ماجرا خیلی گذشته مهسا جان برات خیلی ناراحت شدم خیلی س ...

سلام منم مثل شما شدم چیکار کردی خوب شد نشتی؟ 

من به دستان خدا خیره شدم معجـــــزه کرد.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام خوب هستین منم همه تاپیک هارو خوندم از اون ماجرا خیلی گذشته مهسا جان برات خیلی ناراحت شدم خیلی س ...

عزیزم از خودت یه خبر میدی؟ زایمان کردی؟ من یه بار این تحربه داشتم. چندماه پیش و هنوز اقدام تکرده م.‌میخوام بددنم دکترا راهی واسه کاهش این اتفاق دارن؟ برای شماها جه کارایی کردن؟ تحویزی داره؟

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
عزیزم از خودت یه خبر میدی؟ زایمان کردی؟ من یه بار این تحربه داشتم. چندماه پیش و هنوز اقدام تکرده م.‌ ...

سلام عزیزم اصلا نگران نباش چارش فقط استراحته تو حاملگیه دومت اصلا نباید کاری چیزی بکنی فقط اروم دستشوییتو برو که نشتی پیدا نکنی من چون نشتیداشتم استراحت مطلق شدم، خداروشکر تو 38هفته زایمان کردم، اگه نشتی هم باشه با استراحت و خوردن مایعات هیچ اتفاقی نمیفته.

سلام عزیزم اصلا نگران نباش چارش فقط استراحته تو حاملگیه دومت اصلا نباید کاری چیزی بکنی فقط اروم دستش ...

مرسی ک جواب دادی. نمیدونی دلم این روزا چ‌حالیه. خدا نگذره از دکتر من.‌ من حلالش نمیکنم.‌  😔این عدم ارامش این روزای من تقصیر اونه. من ادم بی سوادی نیستم. مدام ب خودم میگم من و همسرم با مدرک دکترا، عین بی سوادها عمل کردیم. چون باهامون عین بی سوادا برخورد شد. چون دکترا میخوان قدرت نمایی کنن. خدا حوابشون بده😭 الان دوباره گریه م گرفت. دکترم هیچی ب من نگفت. من رو اصلا توحیه نکرد. قدم ب قدم در لحظه باهام حرف زدن و سعی کردن نهایت بی توجهی ب ما بکنن. من الان میبینم ک چقدر مادرا با این شرایط بچه شون نگه داشتن. اولش هی من گفتم حس نشت دارم. قبول نکرد. ب زور خودم من رو فرستاد سونو. عدد مایع جنینم کم بود. منم اینجا تاپیک زدم‌. همه گفتن مایعات بخور درست میشه. با این وجود رفتم دکتر ک خیر سرم بیشتر اهمیت داده باشم، بستریم کردن و بچه م رو دراوردن😔۲۸ هفته. بچه م رو کشتن. هرچی گفتم  نگهش دارم. استراحت کنم. اب بخورم. خدا شاهده اگه ابی تو دستم تو اون کشتارکاه داده باشن! شهرمون بینارستان خصوصی هاش ان ای سی یو نداشت. دولتی بستری شدم. دکتر از خدا بی خبرم نگفت ما ک نزدیک تهرانیم برو تهران بستری شو. یه بینارستان خصوصی. ما ک مشکل مالی نداشتیم. بعدها ب دکترم‌گفتم.‌گفتم تو ک ما رو میشناختی. میدوتستی دست و بالمون بازه. هرچند روز بچه م تو خصوصی های تهران میموند، مشکلی نداشتم. گوشیم از اول ازم گرفتن. راه ارتباطیم با خانواده م بستن. دکترم نیودمد بیمارستان و من سپرد ب دکترای شیفت. انترم ها. بدوتی چ ۴۸ ساعت سختی گذروندم. چقدر اشک من دراوردن. چقدر بی احترامی دیدم.الان ک گوشبم دستمه و نت سرچ میکنم و به مادرای دیگه ارتباط برقرار میکنم و میبینم ک میتونستم بچه م نجات بدم. تازه با بیمارستانای دیگه اشنا میشم، دلم کباب میشه. میگم این نت و گوشی روزی ک باید ب داد من و بچه م میرسید، دستم نبود. خدا ازشون نگذره. خدا شاهده نمیذاشتن همسرم ببینم. هیچ دکتری هیچ توضیحی نمیداد. ک حتی بتونم ب خانواده منتقل کنم و اونا بفهمن چی شده، تحقیق کنن و تصمیم بگیرن. مدام تهدیدم‌میکردن ک اگه اان قبول نکنم عمل کنم، دیگه عملم نمیکنن و هرجی پیش بیاد، پای خودمه و.... 

من ب خدا فک کردم هیچ بیمارستان خصوصی ان ای سی یو تداره. نفهمیدم منظورشون اینه ک خصوصی های شهر ما تداره😔 اخه اینجا میبینم ک همه بجه هاشون نگه داستن و استراحت کردن و سر موقع دنیا اوردن. اونوقت دختر بی گناه من!

بای ذنب قتلت😭 ب این روز عزیز از قاتلینش و از کسایی ک با این رفتارها ذهن من رو امروز پر از چرا و شاید و اما و اگر کردن و ارامش زندکیم‌گرفتن، نمیگذرم‌. یهو داغ دلم تازه شد و دارم ب پهنای صورت اشک میریزم.😔

2740
مرسی ک جواب دادی. نمیدونی دلم این روزا چ‌حالیه. خدا نگذره از دکتر من.‌ من حلالش نمیکنم.‌  😔این ...

عزیز دلم خودتو ناراحت نکن شاید قسمت این بوده، اتفاقا الان یکی هم بهم پیام داده بود اونم دکتر عوضیش بچه اولشو تا دیده بود نشتی داره ختم بارداری داده بودن بچشو برداشته بودن. تو این یکی هم همینکارو کرده بودن ولی این قبول نکرد بمن پیام داذ همه چیو توضیح دادم خداروشکر الان تو 30هفته هستش نباید به دکتر ها گوش کرد من19هفته نشتی داشتم با استراحت مطلق بعد یک ماه رفتم دکتر که ببینم نشتیم در چه حد در کمال ناباوری تو 22هفته کلا دهانه رحمم باز شد بچه داشت میومد دکترا گفتن نمیمونه بچه میاد! ولی با توکل به خدا استراح مطلق شدم دکترم گفت زیر باسنت بالش بزار به سمت راست و چپ بخاب بخدا حتی سرمم بلند نمیکردم فقط دراز میکشیدم دستشوییهامو تو جام میرفتم 4ماه اونجوری بودم تو 27هفته با امبولانس رفتم سونو تا وضعیت اب و دهانه رحمم چک بشه که خدا شاهده دکترا باور نمیکردن دهانه رحمم کلا بسته شده بود اب کیسه ابم نرمال بود. ولی بازم همچنان استراحت کردم تا36هفتم

عزیز دلم خودتو ناراحت نکن شاید قسمت این بوده، اتفاقا الان یکی هم بهم پیام داده بود اونم دکتر عوضیش ب ...

قسمت بچه م ک این بوده. اون رفت. شایدم واسش بهتر ازین بود ک تو این دنیای پست زندکی کنه. من‌موندم با عذاب وجدان و اما و اکر و شاید و ای کاش. 

کاش زودتر باهات اشنا سده بودم و ب حرف این دکترا گوش نمبکردم.

ولی اللنم خوبه.این مدت خیلی تو تهران دتبال دکتر خوب گستم.‌ اما ‌الان فهمیدم فقط بعد از خدا خودم میتونم ب داد بچه م برسم. 

تو تهرانی؟ دکترت کیه؟ اون چ نظری داشت اون موقع؟ 

قسمت بچه م ک این بوده. اون رفت. شایدم واسش بهتر ازین بود ک تو این دنیای پست زندکی کنه. من‌موندم با ع ...

من اردبیلم. دکترم فرشته رسولیه، تا فهمید نشتی دارم بهم گفت برو استراحت کن

واسه دستشویی مامانم زیرم لگن میاره بعدش نشتی دیگه نمیدونم الان ترمیم شده ولی رفتم سونو اب کیسه اب از ...

سلام می‌دونم تاپیک قدیمی ولی توروخدا جوابم بدید .از کجا می‌فهمید نشتی کیسه آب هست یا ادار؟ آیا نشتی کیسه آب روی شرت میمونه و خشک میشه یا نه؟تو روخدا جوابم بدید منم امینوسنتز کردم همش آبکی گاهی میاد ولی روی شرت میمونه خشک میشه

سلام می‌دونم تاپیک قدیمی ولی توروخدا جوابم بدید .از کجا می‌فهمید نشتی کیسه آب هست یا ادار؟ آیا نشتی ...

سلام عزیزم نگران نباش، من سریع رفتم تست نشتی کیسه اب دادم.

عزیز دلم خودتو ناراحت نکن شاید قسمت این بوده، اتفاقا الان یکی هم بهم پیام داده بود اونم دکتر عوضیش ب ...

سلام.خیلی وقت میگذره.ولی من الان شرایژ شمارو دارم. هفته ی ۲۰ مایعم رسیده به ۴. دکتر گفت ختم بارداری.قبول نکردم.استراحت دارم و مایعات زیاد میخورم.ولی نشتی دارم زیاد.یعنی میمونه پسرم؟؟ دکتر گفت اگر بمونه بچه سالم به دنیا نمیاد.ریه هاش کامل نمیشه. دست و پاهاش نافرم میشه.نمیدونم چیکار کنم

2706