2737
2734
عنوان

تو رو خدا کمک .....هفته ٢٢... کیسه آبم سوراخه . کسی تجربه ای داره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 100715 بازدید | 214 پست
سلام بچه ها ببخشید لطفا من مجبورم تو تاپیکتون تبلیغ بذارم (آخه خیلی مهمه )،

قرائت سوره ی ( عبس ) برای پیدا شدن محمد طاهای عزیز

( وبلاگ محمد طاهای عزیز هست http://www.92329.blogfa.com/ )

( بچه ها مشارکت کنید لطفا فقط 5 دقیقه وقت می خواد )

http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=22682
ممنونم منا جون که با اون دل مهربونت برام دعا کردی عزیزم
خدا آریان کوچولوتو برات نگه داره

تو میگی فرشته هام برمیگردن؟ نمیدونم چنین چیزی ممکنه یا نه ولی من با تمام تلاشی که برای حفظشون کردم خیلی شرمندشونم ...

شاید به نظر احمقانه بیاد ولی همش فکر میکنم با اومدن توی دل من تنها فرصتشون برای زندگی از دستشون رفت چون من توان نگه داشتنشونو نداشتم ،
شایدم یه بی احتیاطی که خودم یادم نیست کردم و زندگی هر دوشونو به باد دادم ، شایدم ناشکری کردم حالا چه به شوخی چه جدی اونقدرا که باید سپاسگزار یه همچین نعمتی نبودم

نمیدونم چرا این عذاب وجدان لعنتی راحتم نمیذاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهسا جونم مرسی عزیزم
انشاللا خدا به تو هم نینی تپلی و خوشگل بده که دیگه تمام لحظه ها تو پر کنه ..طوری که اصلا نتونی به گذشته فکر کنی
خدا میدونه چقدر ناراحتم برات
عزیزم معلومه که فرشته هات برمیگردن..روحشون تو ی جسم دیگه میان پیشت گلم
من اطمینان دارم
عزیزم خیلی به خودت برس ..به گذشته کمتر فکر کن
توصیم اینه که زیاد تو خونه نمونی
و حتما سرتو با ی چیزی گرم کن
انشاللا زود زود زود تاپیک بزنی و بگی که مامان شدی
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
مهسا جون

خیلى متأسف شدم این خبرو خوندم

صبور باش عزیزم همیشه یه خیرى تو هر اتفاقى هست

برات دعا مى کنم خداوند بهت صبر بده.
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد:
او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد.

او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد.
او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد

در اندرون همه ما خزانه‌ای بیکران از عشق و شادمانی و نعمت هست که می‌تواند آنچه را که در آرزوی آنیم، برایمان فراهم کند
2728
الهی بمیرم مهسا جون یاد روزای تلخ خودم افتادم منم پسرم کیسه ابش خشک شده بود تو دو روزگی فوت کرد هیچکی یه قطره اشکمو ندید حتی مامان و بابام ولی تا الانم که نه ماه میگذره هر شب میشینم توً اتاقش با عکس سونوکرافیم حرف میزنمو کریه میکنم خوش بحالت هرکار میتونستی کردی ولی من با اینکه از هفته ٣٦ میدونستم کم ابه اصلا رعایت نمیکردم همش به فکر درس و امتحان بودم الان عداب وجدان پیرم کرده کاش منم مثل تو مواظبش بودم ولی اگه خدا نخواد هرکارم بکنی نمیمونه چون عمر دست اونه. همه میگن لیاقت میخواد که یه فرشته دم در بهشت منتظرت باشه شماکه دوتا فرشته داری گلم. دوماه بعد سزارینم باردار شدم الان ٢٣ هفتمه خدا رو شکرًمشکلی ندارم ولی اولش که فهمیدم دختره خیلی ناراحت شدم الان خیلی دوسش دارم میدونم داشاشش دوسش داره. از غم از دست دادن پسرم هیچی کم نشده ولی صبورتر شدم انشالله شمام به همین زودی دوقلو باردار میشی گلم.
💜❤️
الهی بمیرم مهسا جون یاد روزای تلخ خودم افتادم منم پسرم کیسه ابش خشک شده بود تو دو روزگی فوت کرد هیچکی یه قطره اشکمو ندید حتی مامان و بابام ولی تا الانم که نه ماه میگذره هر شب میشینم توً اتاقش با عکس سونوکرافیم حرف میزنمو کریه میکنم خوش بحالت هرکار میتونستی کردی ولی من با اینکه از هفته ٣٦ میدونستم کم ابه اصلا رعایت نمیکردم همش به فکر درس و امتحان بودم الان عداب وجدان پیرم کرده کاش منم مثل تو مواظبش بودم ولی اگه خدا نخواد هرکارم بکنی نمیمونه چون عمر دست اونه. همه میگن لیاقت میخواد که یه فرشته دم در بهشت منتظرت باشه شماکه دوتا فرشته داری گلم. دوماه بعد سزارینم باردار شدم الان ٢٣ هفتمه خدا رو شکرًمشکلی ندارم ولی اولش که فهمیدم دختره خیلی ناراحت شدم الان خیلی دوسش دارم میدونم داشاشش دوسش داره. از غم از دست دادن پسرم هیچی کم نشده ولی صبورتر شدم انشالله شمام به همین زودی دوقلو باردار میشی گلم.
💜❤️
سلام بچه ها مهمون نمی خوایین؟؟؟ منم سابقه یه زایمان زودرس دارم
آرامم کن خدا...تنها تو آرام کننده ای..تنها تو صبر دهنده ای...از حکمتت چیزی نمیدانم...تغییر ده حالم را به بهترین حال..دلتنگ  دخترم هستم که  فقط دو روز مال من بود و سهم خاک شد.🖤😭
2740
ختم 124هزار صلوات در روز شهادت امام رضا برای شفای می می ناز عزیز. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=686961
چه انتظار عجیبی!
عجیب تر که چه آسان نبودنت شده عادت!
چه کودکانه سپردیم دل به بازی قسمت!
چه بی خیال نشستیم! چه کوششی! چه وفایی!
فقط نشستیم و گفتیم:خدا کند که بیایی!
2706