2733
2734
عنوان

تعبیر خواب بلدین ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 54 پست

بیاید پیداش کردم😎😎😎اینم بوده باشه که معلومه خواستگار خفنی درمیاد ازش🤪🤪

@مامان_میثاق1    @76sadaf    

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم همون خواستگارس که گفتم🤣🤣🤣بعدم‌نرفتی نرگسو ببینی تهش پریده رسیدی ب همون کفشای قبلی😂😂😂 ای ...

🤣🤣🤣🤣 نه اقا اینا پام بود کفشای دیگمم پیدا کردم 🤣🤣 خاک تو سرم 🤣🤣🤣 فک کنم دوتا شوهر دارم در اینده 🤣🤣

🤣🤣🤣🤣 نه اقا اینا پام بود کفشای دیگمم پیدا کردم 🤣🤣 خاک تو سرم 🤣🤣🤣 فک کنم دوتا شوهر دارم در ا ...

ای دو شوهره ی دو‌شلوارهه😂😂😂😂😂من اصن رفتم اصل جنسو پیدا کردم😂😂🤣 ببین کرواتش احتمالا روز خواستگاری صورتی مایل ب بنفشه😂😂😂😛

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2731
ای دو شوهره ی دو‌شلوارهه😂😂😂😂😂من اصن رفتم اصل جنسو پیدا کردم😂😂🤣 ببین کرواتش احتمالا روز خواست ...

🤣🤣🤣 واااعی سایه اکلیلی میزنه احتمالا پشت چشماش روز خواستگاری 

🤣🤣🤣 واااعی سایه اکلیلی میزنه احتمالا پشت چشماش روز خواستگاری 

ببین همچین اونروز دهن ادم قفل میشه😂😂😂😂با کروات صورتی یاااااا پیرهن صورتی میبینیمت🤪🤪🤪

ببین همچین اونروز دهن ادم قفل میشه😂😂😂😂با کروات صورتی یاااااا پیرهن صورتی میبینیمت🤪🤪🤪

🤣🤣🤣🤣 دهن من تا الان که خیلی باااااز بوده 🤣🤣🤣🤣 اصن با پیژامه صورتی بیاد 🤣🤣🤣فقط دهن من بسته بشه 😒🤣

2740
😍❤️ ان شاء الله 

عزیزم درخواست دوستیمو تایید کن لطفا کارت دارم

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.

سلام عزیزم شماهنوز خادمیار حرمی؟ازمون هاش همه تستی ان؟

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد