2737
2734
عنوان

بچه ها کسی خبر از اون بچه داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1635 بازدید | 115 پست
یعنی چی نی نی یار پیگیر شد؟شاید نمیخواسته کسی بشناستش به نی نی یار چه ربطی داره مگه مفتشه مگه پلیسه؟

اگ واقعا قبول نداش نینی یار و میتونس ج بده

تاپیک قفل کردن و گم و گور شدن ینی تایید کردن حرف بقیه

هر کی دره شه سه دره...امشو مه دل غصه دره...چرخ و فلک بازی نده...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فکر کنم کاربریش  همون پسرم آدریان یا یه همچین چیزی بود

ادریان نبود اسم ی پسر دیگش بود فکر کنم

هر کی دره شه سه دره...امشو مه دل غصه دره...چرخ و فلک بازی نده...
اره متاسفانه

متاسفانه چرا🙁🙁همین که یه بچه تو کما نیست و دروغ گفته عنتر خانوم باعث خوشحالیه واقعا

حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

من تو دوتا تاپیک مختلف دیدم یه خانوم همشهریش از بیمارستانا پرس و جو کرده بود گفته بودن چند وقت اخیر همچین موروی نبوده .تویکیش هم یکی از دوستان از طریق شوهر دوستش که ریس بیمارستان بود پیگیری کرده بود .

ولی واقعا امیدوارم سرکاری بوده باشه 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
2740
مگه اسم و فامیل و اسم بیمارستان گفته بود؟

اره گفته بود

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

حالا از یه جهت خداروشکر که دروغ بوده همچین بچه ای تو کما نبوده

اما از جهت دیگه ....

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏
2706