2737
2739
عنوان

بچه ها کسی خبر از اون بچه داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1635 بازدید | 115 پست

بقیه همش میپرسیدن سطح هوشیاریش چنده هی میگفت چه میدونم پایینه

در حالی که ما همسایمون که رفت تو کما کل ملت تنها چیزی که از ایشون میدونستن سطح هوشیاریشون بود.

نمیدونم قضاوت نکنم بهتره

خدا شفاش بده

داستان زندگیشو میذاش هیچی خاهرجان اسکلمون کرد...

عجب ..☹

چه حوصله ای دارن.چقدر بی کارن ملت😐

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بقیه همش میپرسیدن سطح هوشیاریش چنده هی میگفت چه میدونم پایینه در حالی که ما همسایمون که رفت تو ک ...

ن بابا دیگه از حق نگذریم بنده خدا گفت۳ هست

هر کی دره شه سه دره...امشو مه دل غصه دره...چرخ و فلک بازی نده...
مگه ضربه به چه شدتی بوده که بچه یه ماهه تو کماست؟

یه ساله بود گویا

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏
2728
بقیه همش میپرسیدن سطح هوشیاریش چنده هی میگفت چه میدونم پایینه در حالی که ما همسایمون که رفت تو ک ...

میگفت شیش بوده اومده رویه سه

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
اره بابااااااا نمیدووونی؟؟ داغووون بود ینی تاپیکا یکی در میون درباره اون بود تنهاپربازدیدی ک دیدم ...

اره  هنوزم  میخونم یلدا  رو  😢😢😢

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
عجب ..☹ چه حوصله ای دارن.چقدر بی کارن ملت😐

فک کن ی پست میذاش ی پست دیگرو غروب میذاش میگ اگ میخاین ادامه بدم صب کن فردا مسذارم

بعد بچه ها صداشون در اومد تاپیکشو ترکوندن

دوباره تاپیک زد پربازدید شد... گف چرا اینطوری میکنین تو اینستا ماهی ی بار پست داستان زندگی بذاری همه بیشتر خوششون میاد

هر کی دره شه سه دره...امشو مه دل غصه دره...چرخ و فلک بازی نده...

لیموناد  میگفت شوهرم میگفت اتو  داع کن بعد پریز بکن با داغیش اتو کن  ...  خدا نکشتش حالا من هر وقت اتو میزنم یادش میفتادم  میگم چه بد بختی  بود اون🤣🤣 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2740
متاسفانه چرا🙁🙁همین که یه بچه تو کما نیست و دروغ گفته عنتر خانوم باعث خوشحالیه واقعا

اره خب از اين بابت هزار مرتبه شكر

اما واقعا موندم چه جور ميتونه دوباره جون بچش به اين راحتي دروغ بگه كه چي بشه

خدایا شکرت 🙏🏻