2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تحمل کن انشاله زود میگذره موز و سیب و به ،به من کمک میکرد کامل خوب نمی شدم اما کمی کنترل میشد هفته شونزده تموم شد خیلی بهتر شدم

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

من ی چیز میگم امیدوارم گیرت بیاد....گنجشک کباب کن بدون نون بخور....الان دورو بر ما هرکی حالت تهوع داره همی کارو میکنیم....خیلیا ب داداشم گفتن براشون برده

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....
2740

پونه کوهی هم بریز تو اب خنک بزار تا بمونه چند ساعت بعد ابش بخور...من همیشه اینطوری حالت تهوعم خوب میشه البته نمیدونم تو بارداری چطوریه و اینکه برای زن بار دار بده یا نه...تو نت ببین اگه بد نیست امتحان کن

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....
پونه کوهی هم بریز تو اب خنک بزار تا بمونه چند ساعت بعد ابش بخور...من همیشه اینطوری حالت تهوعم خوب می ...

میگن پونه تو سه ماه اول سقط اوره

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍