2733
2734

فسقلیم 33 هفته به دنیا اومد

با وجود سرکلاژ و هزار تا امپول و ...

الان 1860 گرمشه 

تو دستگاهه

به نظرتون خوب میشه؟

البته دکترا گفتن شرایط جسمیش خوبه

فقط وزنش کمه

خیلی نگرانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش عزیزم

خداروشکر که مشکلی نداره

وزنشم بعد چند مدت اوکی میشه

اگر زنی رنگ شاد بپوشد رژ لب بزند ، و کلاه عجیب و غریبی سرش بگذارد ، شوهرش با اکراه او را با خودش به کوچه و خیابان می برد . ولی اگر کلاه کوچکی بر سرش بگذارد و کت و دامن خیاط دوز تن کند شوهرش با کمال میل او را بیرون> می برد و تمام مدت به زنی که لباس رنگ شاد پوشیده و کلاه عجیب و غریب سرش گذاشته و رژ لب زده است خیره می شود !!!
2728
2738
اوهوم  ۶۰۰ گرم یه ذره بود  ساق پاش  انگشت کوچیکه دست بود

بعد طفلک احیا احتیاج داشت با انگشت ماساژ قلبی میدادن بهش😓😓ولی خداروشکر زنده موند الان باید یک سال و نیمه باشه

ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌

اره بابا من تو بیمارستان هفته پیش پسرمو بستری کرده بودن تازه بدنیا اومده برای زردیش یه دخملی اونما بود همه چیش اکی بود فقط وزنش ۱۶۰۰ بود میگفتن بالای ۲کیلو برسه مرخصه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
بعد طفلک احیا احتیاج داشت با انگشت ماساژ قلبی میدادن بهش😓😓ولی خداروشکر زنده موند الان باید یک سال ...

عزیزم

آره ۶۰۰ گرمی ما الان ۱۰ ساله ست

از دخترای من که با وزن طبیعی دنیا اومدن و ازش بزرگ ترن  درشت تره  

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
2706