2737
2739
عنوان

حال انسان بعد از مرگ🔴 و در جهانی دیگر🔵

| مشاهده متن کامل بحث + 5924 بازدید | 373 پست
توی دو تا تاپیک راجه به تجرببات نزدیک مرگ یک چیزایی نوشتم.  لینک ندارم.  حوصله داشتی سرچ ک ...

البته براساس تجربه شخصی! 

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره😭راستش منم از غذاب قبر میترسم فقط 😭 شب اول قبرررر. وای وحشت میکنممم از قبر..

نترس عزیزم.این فقط برای ترسوندن گناه کارانه.وگرنه بعد مرگ روح به برزخ میره و هییچ عذابی نداره.

پس کسایی که جنازشون قبر نمیشه چی؟مثل هندیا

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2728
توی دو تا تاپیک راجه به تجرببات نزدیک مرگ یک چیزایی نوشتم.  لینک ندارم.  حوصله داشتی سرچ ک ...

خودتون داشتی؟

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2738

تو بعد مرگ دیگه رها میشی ازاد میشی.  جسم مرده و بیجانت میره تو قبر. فشار و چلوندنی درکار نیست. توخودت ک ب قبر برنمیگردی. 

قسمت وحشتناک ماجرا:  

عذاب از لحظه مرگ شروع میشه!  البته عذابش فقط مال روحه. یک عذاب روحی ممتد وحشتناک! 

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 
نترس عزیزم.این فقط برای ترسوندن گناه کارانه.وگرنه بعد مرگ روح به برزخ میره و هییچ عذابی نداره. پس ک ...

عزیزم تو هر حالتی بمیری اون عذاب بهت وارد میشه چه تو آب غرق بشی چه تو آتیش بسوزی عذاب قبر فقط مختص قبر نیست

و توکل علی الله و کفی بالله وکیلا 

قبر ترسی نداره که برات یه مثال ساده میزنم همیشه یادت باشه . شما یه لباس پاره و کهنه داری در میاری میندازی سطل اشغال تا حالا فکر کردی ممکنه لباست از سطل اشغال بترسه ؟ جسم ما هم همینه مثل یه لباس که بعد از مرگ میندازیمش دور روحمون مهمه که مسلما روح به همراه جسم توی قبر نمیره .فقط وابستگی های مختلف به دنیا میتونه این جدایی روح از جسم رو سخت کنه .همین ترس نداره

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
من بوف کور رو خوندم  نتونستم درک کنم  هیچی نفهمیدم ازش

یه کم درکش سخته😖

ولی ترجیح میدم قرآن رو بخونم خییییلی بهتر راهنمایی میکنه

من بوف کور رو خوندم  نتونستم درک کنم  هیچی نفهمیدم ازش

شک ندرم بجز هدایت هر کسی نتونسته عمیقا درک کنه و مفهوم رو بفهمه 

بقول هدایت :

همه همه چیز را سرسری میخوانند بخصوص بوف کور را که همه چیز در آن واضح و روشن است 

💙
قبر ترسی نداره که برات یه مثال ساده میزنم همیشه یادت باشه . شما یه لباس پاره و کهنه داری در میاری می ...

نظر منم همینه.عذاب قبر برای کساییه که به دنیا دل بستن.و دل کندن سخته