2733
2739
عنوان

حال انسان بعد از مرگ🔴 و در جهانی دیگر🔵

| مشاهده متن کامل بحث + 5924 بازدید | 373 پست
من نگفتم میترسم اتفاقاتنهاچیزیه که ازش نمیترسم    من فقط پاسخ دوستمونودادم درضمن دین من ا ...

خیر همه دین ها منسوخ شدن توسط قرآن.دین دیگه ای وجود نداره.

درضمن من بی احترامی نکردم دوست عزیز

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزان بعد از مرگ عذاب روحی شدید وجود داره، عذاب جسمی میره برا قیامت و بعد از حسابرسی، چون هنگام قیامت دوباره جسم ما به ما برمیگرده به اصطلاح دوباره از قبر بیرون میایم، اما تا قبل از قیامت روحمون در برزخ هست و عذاب روحی میشیم بخاطر گناهانمون... مثلا افسردگی خیلی خیلی شدید و احساس عذاب وجدان و گناه شدییید که تاحالا تجربشو در دنیا نکردیم. درکل یه کتاب خیلی خوب پیشنهاد میدم حتما بخونید از تجربیات افرادی بعد از مرگ و زنده شدنشون هست ، کتاب ایرانیه خیییلی هم هیجان انگیزه

آن سوی مرگ از جمال صادقی

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
عزیزم چطوری طرفدار هدایتی ولی نمازخونم هستی هدایت کلا اعتقادی ب دین نداشت

عزیزم صفحات قبل هم گفتم دین هدایت یا هر کس دیگه ای به من مربوط نیست و روی من که خدا پرست و معتقد هستم تاثیری نداره 

من علاقه زیادی به دست نوشته ها و آثارشون دارم

💙
اینکه تجربه مرگ نیست. یعنی کامل مرده بودی یا فقط حس میکردی؟دلیل این حالتت چی بوده؟

دلیل خاصی نداشت تازه خوابیده بودم قشنگ احساس کردم دارم میمیرم

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...
2738
من فک میکنم ما تا اینجاییم وابسته عزیزان هستیم بعدش ک بمیریم اون وابستگی برای ما از بین میره.

دقیقا همینطوره یه مقاله بود خوندم نوشته بود بعد از مرگ فقط خودت برای خودت مهمی و بس اینو اونایی ک از مرگ برگشته بود نوشته بودن

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
خب ما بریم اون دنیا جهنم و بهشت  بهشت که لذتی نداره چون خوبی در کنار بدی معنی پیدا میکنی خوشی ...

تجربه نزدیک به مرگ آقای زمانی قلعه و همین طور بتی ایدای رو بخون دیدگاه آدم نسبت به زندگی تغییر میده، ببین توصیف اون دنیا برای کسانی که این دنیا هستن مثل اینه که بخوایم برای یه جنین در شکم مادر که دنیاش فقط محدود به همون شکمه و از خون تغذیه می کنه توضیح بدیم این دنیا چجوریه و مثلا جوجه کباب چه طعمی داره، اصلا نمی تونیم براش توصیف کنیم، ما با شنیده هامون فقط در حد همین قدر که می تونیم درک می کنیم و نمی تونیم حتی تصورشم کنیم که اون دنیا چجوریه که گفتن جاودانه هست ولی هیچ وقت برای آدم خسته کننده نیست.

وقتی خدا از پشت دستهایش را روی چشمانم گذاشت از لای انگشتانش آنقدر محو دیدن دنیا شدم که فراموش کردم او منتظر است تا نامش را صدا کنم.....
تجربه من و یه خانمی به نام رکسانا عین هم بوده داخل یه تاپیک دیدم گفته بود حیف که الان کاربریش ترکیده ...

چه جالب منم تجربه نزدیک به مرگ چند نفر که خوندم نوشته بودن وقتی اون دنیا بودن دوست نداشتن برگردن ولی بهشون گفته شد تو هنوز ماموریتتو کامل انجام ندادی و باید برگردی تا با دست پر تری به این دنیا بیای، شاید شما هم به همین دلیل برگشتی🌺

به نظر من کسانی که اون نوری که میگین دیدن مثل شما سعادت بزرگی داشتن، چون شنیدم بعد از اون اتفاق مهربون تر میشن.

وقتی خدا از پشت دستهایش را روی چشمانم گذاشت از لای انگشتانش آنقدر محو دیدن دنیا شدم که فراموش کردم او منتظر است تا نامش را صدا کنم.....
چه جالب منم تجربه نزدیک به مرگ چند نفر که خوندم نوشته بودن وقتی اون دنیا بودن دوست نداشتن برگردن ولی ...

اره دیگه دنیا برام ارزشی نداره کلا 

ولی بامن هیکشی حرف نزد فقط ۲ فرشته که از پاکی اونا ت الان ندیدم به سمت من میودن برای استقباق منم خواستم برم که برگشتم دیگه

🙋 من یک پسر هستم     ای ام یک مرد
اره دیگه دنیا برام ارزشی نداره کلا  ولی بامن هیکشی حرف نزد فقط ۲ فرشته که از پاکی اونا ت الان ...

ان شاءالله بتونید از این فرصت دوباره ای که بهتون داده شده نهایت استفاده رو ببرید💚، اینکه میگین اونجا زمان وجود نداره چجوریه؟ هر چی فکر می کنم نمی تونم درک کنم.

فرصت دوباره بهتون داده شده، ان شاءالله که بتونید به خوبی ازش استفاده کنید، اینکه میگین اونجا زمان وج ...

اصلا اونجا راحته خیلی با اینجا فرق داره یع ارامشی داره که اصلا قابل توصیف نیست  اصلا کل ارامشه انگار از زندان ازاد شدی یه کلا همون جوری بود که این خانم گفتن 

🙋 من یک پسر هستم     ای ام یک مرد