2733
2734
عنوان

بچه ها تا حالا شما هم مثل من شدین که

123 بازدید | 11 پست

نظرتون راجب دوست صمیمی تون عوض بشه من وقتی فهمیدم که چجوری آدما میتونن خیلی راحت به هم خیانت کنن دیگه هیچ چیزی رو از هیچ کس بعید نمیدونم حالم خییلی بده وقتی فهمیدم دوستم به خاطر یه پسر به رفیقش دیگ پشت کرده حالم خییلی گرفته شده

اره داشتم از این دوستا . بسیار ادم حسودی هست . من دیگ باهاش قطع ارتباطم

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره داشتم از این دوستا . بسیار ادم حسودی هست . من دیگ باهاش قطع ارتباطم

اصلا باورم نمیشه یه نفر که بهت مدیونه و مثه خاهره واست به این راحتی بیای دلشو بشکی اصلا نمیتونم با این قضیه کنار بیام

اصلا باورم نمیشه یه نفر که بهت مدیونه و مثه خاهره واست به این راحتی بیای دلشو بشکی اصلا نمیتونم با ا ...

مگ چیکار کرده 

(اگر دوست داشتی بگو گلم ) 

ولش کن ارتباطتت رو باهاش کم کن 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
مگ چیکار کرده  (اگر دوست داشتی بگو گلم )  ولش کن ارتباطتت رو باهاش کم کن

با دوست پسرم ک چند وقت پیش کات کردیم رو هم ریختن تو گوشیشو دیدم ولی هنو به روش نیاوردم

بعدشم فهمیدم دوست پسرم بخاطر اون منو ول کرد

مگ چیکار کرده  (اگر دوست داشتی بگو گلم )  ولش کن ارتباطتت رو باهاش کم کن

من فقد با اون چت میکردم تنها دوستم بود من جز اون هیچ کسو ندارم واقعن خییلی احساس تنهایی میکنم

2740
با دوست پسرم ک چند وقت پیش کات کردیم رو هم ریختن تو گوشیشو دیدم ولی هنو به روش نیاوردم بعدشم فهمیدم ...

چ ادم معذرت میخوام کثیفی بوده ک ن ب شما رحم کرده  ن ب دوست پسرت . هیچکدوم لیاقت با تو بودن رو ندارن گلم بفرستشون برن ب امون خدا . اسکرین میگرفتی از چتاش و میفرستادی براش و بعدم میگفتی بلاک 

چ ادم معذرت میخوام کثیفی بوده ک ن ب شما رحم کرده  ن ب دوست پسرت . هیچکدوم لیاقت با تو بودن رو ن ...

اونموقع خودم وقتی چتاشونو دیدم اینقدر حالمم بد بود ک نمیدونم چجوری رسیدم خونه فقد موندم چجوری این قضیه رو بهش بگم

اونموقع خودم وقتی چتاشونو دیدم اینقدر حالمم بد بود ک نمیدونم چجوری رسیدم خونه فقد موندم چجوری این قض ...

چند سالته عزیزم؟