2752
2734
عنوان

مرگ بلاگر معروف اینستاگرام + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 27014 بازدید | 55 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم زخم اثر داره حتی تا مرگ بحث انرژی منفی هستش و علمی ثابت شده خوب تو قرآنم که هست  بچ ها اینو بخرم از اینجا : https://yon.ir/vI3oY

عاشق خرید لوازم خونه و اشپزخونه هستم محصولاتی که خوشگل و باحالن رو اینجا به دوستانم معرفی میکنم از بیکاری بهتره چکار کنم جنون خرید دارم   
2731

از بس از همه چیزشون عکس میذارن همه خوشیاشونو میخوان تو چشم مردم کنن آخرش انرژی منفیه چشمای حسود روشون اثر میذاره بدبختشون میکنه

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

خدا بیامرزه .چرا برق گرفته؟

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
منم اعتقاد دارم ولی نه اینکه بگیم به اینخاطر طرف فوت شده 

مرگ یه ثانیه اس.یه بی احتیاطی که طرف بدشانسی بیاره باعث مرگش میشه

از بس از همه چیزشون عکس میذارن همه خوشیاشونو میخوان تو چشم مردم کنن آخرش انرژی منفیه چشمای حسود روشو ...

با عکس گذاشتن از زندگی لاکچریشون پول درمیارن یه خانواده لاکچری دیگه هم هست که باهمین فضای مجازی پولدارتر شدن الان رفتن ترکیه خونه گرفتن 

با عکس گذاشتن از زندگی لاکچریشون پول درمیارن یه خانواده لاکچری دیگه هم هست که باهمین فضای مجازی پولد ...

اشتباه در اشتباهه کارشون. به جای تلاش کردن و پول درآوردن نشستن تو خونه یا با خوش گذرونی پول درمیارن. به نظر من این پولی که الکی درمیاد اصلا حلال نیست

هنوز چیزی نگفتن زنش تو پیج اومد پست گذاشت و رفت دلیلشم ننوشت فقط التماس میکرد شوهرش زنده بشه 😔😔

اره رفتم پیجشو دیدم.من نمیشناسمشون ولی ناراحت شدم‌.😔

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
هنوز چیزی نگفتن زنش تو پیج اومد پست گذاشت و رفت دلیلشم ننوشت فقط التماس میکرد شوهرش زنده بشه 😔😔

تو اینستا التماس میکرد شوهرش زنده شه؟😞 

یه سوال ...بچه ها بنظرتون اینایی که با سر برهنه و بیحجاب عکس و فیلم میزارن تو پیجشون ..گناهه یانه؟؟اخه انگار اصلا دیگه یه جورایی مد شده؟