2752
2734
عنوان

مرگ بلاگر معروف اینستاگرام + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 27014 بازدید | 55 پست
نه بابا مگه میشه طرف رو بیخودی کشت! فردا هزار نفر دوست و آشنا داره گندش درمیاد  متاسفانه اینجو ...

اره منم دیدم. ناراحت کننده اس. آدم خودشو یک لحضه جاشون بذاره داغون میشه😔 فقط میگم خدایا منو قبل عزیزانم ببر. از اون روز که این خبرو شنیدم احساس بدی دارم. همش همسرمو محکم بغل میکنم دلم نمیخواد یه لحضه ازم دور شه😭😭😭😭

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خدا رحمتشون کنه فقط من موندم تو این لحظات سخت چطور میشه پست و کامنت و استوری گذاشت حتی نزدیکان درجه یک یعنی اینقدر واجبه خدایا به اهالی خاک رحمت و به بازماندگان عقل درست حسابی بده

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
کجاوکی شکات کنه اینجا این همه تهمت میزنن به خیلی ها که شناخته شده هم هستن کسی کاری نمیکنه نه یارها ...

نه اینجا هم فضای مجازیه

ممکنه توی سرچ یا اطلاع رسانی دیگران متوجه چت های شما بشن و میتونن از شما به پلیس فتا شکایت کنن. این یه احتماله  . بله به خیلی ها میتوپن تو این فضاها و شکایت نمیکنن ولی احتمال یک در میلیون رو در نظر بگیر. ماکه دنبال دردسر نیستیم .قصدم فضولی یا خدای نکرده پریدن به شما نبود فقط خواستم بگم بی خیال 

به نظرم خوشی و غم های هر کی مال خودشه شاید مابتونیم تو غمها و شادیها شریک هم باشیم  در فضای عادی ولی در فضای مجازی اغلب جز دردسر و تظاهر چیزی نیست.