2737
2734
عنوان

مکیدن انگشت نوزاد دو ماهه

249 بازدید | 11 پست

بچم هنوز دوماهش تموم نشده ده روز دیگه میره تو سه ماه همین امروز بیقراری میکرد دیدم شیر نمیخوره بهش پستونک دادم پستونکو با لثه هاش فشار میداد نمیمکید هی پستونکو میندازه انگشتاشو تو دهنش میکنه اب دهنشم میاد میخواد دندون در بیاره  ینیی؟میگن که سه چار ماهگیه که ؟

چنان دلگیرم از دنیا 💫که خود را هم نمیخواهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
همین ده دقیقه پیش برای بار اول این کارو کرد الان خوابید اکه سفت شده ینی برای دندونه؟

اره دیِگ پسرمنم اینطوری بود اتفاقی دهنشو ک دیدم لثش سفت بود تعجب کردم اخه هنوز سه ماهشه

من یه خانوم ۳۰ سالم با دوتا بچه میشه برای زندگیم صلوات بفرستی 
سرچ کن تو اینترنت...جیغ زدن و امتناع از شیر خوردن و آب دهن زیاد...به نظرم رفلاکسه

نه جیغ نمیزنه اب دهانشم زیاد نیست انگشتاشو میخوره اروم میشه یا پستونک ینی هیچ نوزادی نیست که تو دوماهگی خارش لثه بگیره

اره دیِگ پسرمنم اینطوری بود اتفاقی دهنشو ک دیدم لثش سفت بود تعجب کردم اخه هنوز سه ماهشه

اخی خدا کنه دندوناش باشه دخمل من که هنو دو ماهش نشده

مکیدن انگشت نوزاد از جمله رفتارهایی است که نوزادان از بدو تولد به انجام آن علاقه نشان می‌دهند. بازتاب مکیدن نیز نوزاد را به انجام بیشتر این رفتار سوق می‌دهد. با این حال بسیاری از والدین نگران این مسئله هستند و تمام تلاش خود را می‌کنند تا نوزادشان انگشت خود را در دهانش نکند. مکیدن انگشت می‌تواند دلایل گوناگونی از جمله رویش دندان‌ها و مشکلات اضطرابی داشته باشد اما گاهی این رفتار بیش از حد رخ می‌دهد و باعث بروز مشکلاتی در شکل گیری دندان‌ها و حتی انتقال عفونت به دهان نوزادان می‌شود.