2733
2734
عنوان

با مرگ پدر آگرین واقعا به چشم زخم اعتقاد پیدا کردم😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 5780 بازدید | 117 پست
همینه دیگه لازم نیست همه خوشیاشونو بزارن چشم میخورن

بشدت به چشم زخم معتقدم

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
فک کنم مرحوم از دست زنش دق کرده😣 چرا یه مدلیه  نمیخوام قضاوت کنما ولی کلا

اگه بری پیجشو ببینی خانومش کلا اون مدلیه و شوهرشم واقعا دوسش داشت دیگه همه اینو میدونستن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خدا میخواستم همین تاپیکو بزنم توروخدا از لحظه های خوبتون عکسو فیلم نزارید  منم صبح دیدم خی ...

پس چرا افراد مشهور با این همه امکانات چشم نمیخورن

یا الله.یا محمد.یا علی.یا فاطمه.یا حسن.یا حسین
2742
2740
من که پیجشو دیدم کلا این مدل زندگی کردنو نمیپسندم

آره منم نمیپسندم.انگار دیگه مجبوری همش خوب باشی تا مردم عکساتونو ببینن و بگن چقد خوبن و خوشحال.انگار دیگه برا خودت زندگی نمیکنی

من که پیجشو دیدم کلا این مدل زندگی کردنو نمیپسندم

منم نمیپسندم. والا من سالی یکی دو بار عرکسی دعوت میشم جونم در میاد برای مهیا شدن. تازه بسیار ساده میرم عروسی با وجود سفیدی موهام رنگ نمیکنم شون. فقط براشینگ و اپیلاسیون 

و آرایش مختصر

ولی همون هم به اضافه آماده شدن و تهیه یا انتخاب لباس و روسری مناسب و پوشیدن گن و جوارب ظریف و درآوردن کفش مجلسی از ته کمد و ... کلی ازم انرژی میگیره.

اینها چطوری مداااام ارایش و شینیون و  تعویض لباس دارند.

از زندگی هیچی نمیفهمند!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706