2733
2734

دیدین بخاطر چی بچه رو دزدیده بود؟؟؟واقعا واسه بعضی زنا متاسفم😞😞😞😞

خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط واسه خاطر اینکه صیغه یه مرد متاهل بوده و میخاسته مرده عقدش کنه الکی میگه من ازت باردار شدم اینم بچته که مرده عقدش کنه😒😒😒😒تازه دوتا بچه بزرگم داشته زنه 

خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 
2728

پلیس گفت صیغه یک مرد متاهل بوده بعد الکی گفته بچه دار شدم هی از مرده پول می کنده آخر سر هم که باید بچه رو نشون میداده بچه ای در کار نبوده رفته بیمارستان یه پسر نوزاد رو دزدیده!  موضوع که رسانه ای شد ترسید بچه رو با نامه برد گذاشت تو مسجد!

همین بود دیگه استارتر یا منظورت کس دیگه هست؟

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

نفهم میگفت انقد واسه پدرمادرش سر نمازم دعا میکردم وقتی بچه رو دادن به مادرش نمیدونی چی حالی بود...بچه دزدیده بخاطر شوهر کردن😕😕😕

پلیس گفت صیغه یک مرد متاهل بوده بعد الکی گفته بچه دار شدم هی از مرده پول می کنده آخر سر هم که باید ب ...

آره همین بود،واقعا بخاطر شوهر کردن می ارزید تو دل اون مامان بابای بیچاره رو دوماه خالی کنه مگه یه مرد چقدر می ارزه 

2738