2737
2734
عنوان

تعبیر خواب

65 بازدید | 9 پست

دیشب خواب دیدم دو تا از دندونهام لق شده و یکی از دندونهام شکسته.

پریشب هم خواب دیدم کفش نوی منو دزدیدن تو خوابگاه. رفتم یه کفش نوی دیگه خریدم ولی اونم دزدیدن

تعبیرشو کسی میدونه؟

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

انشالله خیره. تاپیکت رو سریع پاک کن تا کسی تعبیر بد نکنه. فقط صدقه بنداز که رفع بلا بشه.

دلت که گرفت.../ دیگر منت زمین را نکش.../ راه آسمان باز است؛‍‍‍‍‍‍‍ پر بکش.../ او همیشه آغوشش باز است.../ نگفته تو را می خواند.../ اگر هیچکس نیست؛ خدا که هست...
انشالله خیره. تاپیکت رو سریع پاک کن تا کسی تعبیر بد نکنه. فقط صدقه بنداز که رفع بلا بشه.

اخه دوست دارم تعبیرشو بدونم😞

هر جا رو خوندم یه چیزی نوشته بود

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خوابت صادقه باشه و از روی فکر و خیال نباشه به نظر خوب نمیاد

بهتره صدقه بدی و بهش فکر نکنی

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2731
اگه خوابت صادقه باشه و از روی فکر و خیال نباشه به نظر خوب نمیاد بهتره صدقه بدی و بهش فکر نکنی

مثلا چه جور معنایی داره؟ مرگ؟

مثلا چه جور معنایی داره؟ مرگ؟

دندون بالا بود یا پایین؟

البته من هم اینا رو یه جایی خوندم و نمیگم صد در صده 

ولی فکر میکنم دندون بالا خانواده پدریه

دندون پایین خانواده مادری 

که افتادن دندون یا شکستنش نشانه بیماری یکی از فامیل هاست

کفش هم خوب نیست ولی از اونجایی که میگی دزد برده بود احتمالا خوبه که نپوشیدی

البته کفش خواستگار هم میشه مثلا ممکنه خواستگار یا خاطر خواه داشته باشی ولی شخصی مانع این وصلت بشه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
دندون بالا بود یا پایین؟ البته من هم اینا رو یه جایی خوندم و نمیگم صد در صده  ولی فکر میکنم د ...

دندونای پایین بود

از فامیلهای مادریم باشن اصلا مهم نیست برامون. نگران بودم بستگان درجه یک یا خانواده پدری نباشن

انقد از فامیل مادری بد دیدیم که باهاشون قطع رابطه ایم

@نی_نی_یار_3    

سلام. میشه لطفا تاپیکو حذف کنید

2738

اینجا گذاشتم دیگه شرمنده.

من سابقه افسردگی داشتم‌،سیتالوپرام میخوردم.

ولی باردار شدم قطع کردم

از سمت خانواده همسرم بسیار اذیت میشیم ، از من خوششون نمیاد سر همسرم خالی میکنن و...

الانم افسرده ام یکم و شدید وسواس دارم روزی ۱۰ مرتبه اطلاعات گوشیمو باید پاک کنم تا تمیز باشه،اگه پست بزارم یا پروفایل عوض کنم باید ساعت رند باشه اگه مثلا ۱۲:۳۴ باشه عصبی میشم. خونه باید مرتب هر روز پاک میکنم یه لکه کوچیک میتونه ساعتها بهمم بریزه. به حرف بقیه خیلی اهمیت میدم . متاسفانه یکم اوضاع اقتصادیمون بده نمیتونم مشاوره برم. ببخشید زیاد شد.

⁦🕊️⁩⁦
اینجا گذاشتم دیگه شرمنده. من سابقه افسردگی داشتم‌،سیتالوپرام میخوردم. ولی باردار شدم قطع کردم از ...

الهی. میدونم چی میگین. خودم این روزها روگذروندم

مشاوره خیلی هزینه ش بالاس و در ضمن ممکنه برای همه نیاز نباشه یا اصلا مناسب هم نباشه.

من دکتری که میرفتم ویزیتش 55 تومنه. ولی میدونم بیمارستانها کلا ویزیت دکتر خیلی خیلی پایینتره

داروها رو هم ازم بار اول پرسید که هزینه ش چقدر برات مهمه و ... . من گفتم مهم نیست و کل داروهام در ماه بی 40 تا 60 تومن میشد

حتما پیش دکتر برید. یه دکتر خوب تو شهرتون پیدا کنید برید. ولا شده از خیلی چیزا بزنید. من خودمم پارسال شرایط اقتصادی خیلی بدی داتم. یک سال بود سر کار نمیرفتم و واقعا همون ماهی 100 تومن و حتی کرایه تاکسی ای که تا اونجا میدادم برام سخت بود. ولی شاید باورتون نشه از خیلی چیزای ضروریم میزدم که حتی از مامانم پول قرض نگیرم

درمانتون رو جدی بگیرید . هیچ چیز و هیچ کسی(حتی همسر و بچه تون) مهمتر از خود شما نیست. تا شما خوب نباشید اونا هم زندگی نرمالی نخواهند داشت