2737
2739
عنوان

امروز تولد مامانمه ب نظرتون

74 بازدید | 6 پست

ب نظرتون کادو براش چی بگیرم خودم تابلو فرش در نظرمه و از این گلدان طلایی کنارسالنی ها هس ک خیلی ارتفاع دارن از اونا ب نظرتون کدوم بهتره ...یا چ چیز تزیینی در نظر دارید؟

اللهم عجل الولیک الفرج مولانا صاحب الزمان.آمین

خوب ببین مامانت چی بیشتر دوست داره. مثلا مامان من عتیقه و چیزای سنتی بیشتر دوست داره متاسفانه.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب ببین مامانت چی بیشتر دوست داره. مثلا مامان من عتیقه و چیزای سنتی بیشتر دوست داره متاسفانه.

نمیدونم...دوس دارم ی چیزی باشه ک خیلی تو خونه جلب توجه کنه و خوشگل باشه اما بین این دوتا نمیدونم کدوما انتخاب کنم

اللهم عجل الولیک الفرج مولانا صاحب الزمان.آمین
2728
نمیدونم...دوس دارم ی چیزی باشه ک خیلی تو خونه جلب توجه کنه و خوشگل باشه اما بین این دوتا نمیدونم کدو ...

بین این دو تا تابلوفرش بیشتر تو چشمه به نظرم.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳